Zobacz, jak wyglądał José Ron, gdy grał w „Rebelde”


Aktor miał 24 lata, kiedy brał udział w przebojowej telenoweli dla młodzieży


Dzięki wielkiemu talentowi, sympatycznej osobowości i niezaprzeczalnej atrakcyjności, José Ron jest jednym z najbardziej rozchwytywanych aktorów w meksykańskiej telewizji. Dzięki swojej wytrwałości i poświęceniu w całej swojej karierze, aktorowi udało się kolejno kierować kilkoma najbardziej udanymi telenowelami ostatniej dekady.

Dzięki temu wyczynowi wielu uważa go za współczesnego „Króla Midasa” melodramatów Televisy, a nawet porównywano go do gwiazd takich jak Thalía w okresie jej świetności jako bohaterka serii.

Jednak zanim zasmakował miodów sukcesu, aktor był skromnym młodzieńcem, który opuścił rodzinną Guadalajarę i osiadł w Mexico City z pragnieniem włamania się w świat interpretacji. Marzenie, które zaczęło się urzeczywistniać, kiedy zaczął grać małe role w niektórych serialach telewizyjnych, takich jak Rebelde.


Pojawienie się José Rona w Rebelde, jednej z jego pierwszych telenowel

W 2006 roku, zaledwie kilka lat po swoim debiucie w Mujer de madera / Serce z kamieniaaktor z Guadalajary wystąpił gościnnie w trzecim sezonie udanej produkcji Pedro Damiana z udziałem Anahí, Dulce Maríi, Maite Perroni, Alfonso Herrery, Christopher Uckermann i Christian Chávez.


José Ron w Rebelde

W serii, 24-letni wówczas artysta wyróżniał się, dając życie aroganckiemu, otwartemu i przebiegłemu „Enzo” , kapitanowi drużyny piłkarskiej Instituto Latinoamericano.


José Ron w Rebelde

W fabule ten młody człowiek przybywa do ekskluzywnej Elite Way School wraz z drużyną graczy ze swojej szkoły, aby wziąć udział w międzyuczelnianym turnieju piłki nożnej. Ostatecznie jednak mierzą się ze studentami prestiżowej instytucji zarówno na boisku, jak i poza nimi.Chociaż jego udział trwał tylko kilka odcinków, postać ta zdołała zapisać się w pamięci wszystkich swoimi próbami podboju „ Míi” i wieloma pułapkami, które zaaranżował, aby wygrać zawody piłkarskie podczas pobytu w szkole z internatem.


José Ron w Rebelde

W kadrze telewizyjnego fenomenu Ron został uwieczniony w kwiecie wieku z bardzo charakterystycznym wyglądem tamtych czasów, aby ożywić tę postać, z zaczesanymi włosami.Z drugiej strony, chociaż jego rola w Rebelde nie była główną rolą, aktor wykorzystywał każdą scenę, aby zademonstrować swój wielki talent aktorski w emblematycznej serii, która zdecydowanie służyła jako ważna odskocznia do tego, by dać się poznać.


Jego kariera nabiera tempa po Rebelde

Po jego krótkim, ale niezwykłym występie w Rebelde, kariera José Rona nabrała rozpędu. I właśnie dlatego zaraz po pożegnaniu się z „Enzo” dostał swoją pierwszą główną rolę w  Código postal, udanej produkcji José Alberto Castro, emitowanej w latach 2006-2007.

Po znakomitym występie w tej historii, kontynuował interpretację najróżniejszych postaci w jednej produkcji po drugiej, dzięki czemu zyskał wielkie uznanie, takich jak Juro que te amo (2008-2009), Los exitosos Pérez (2009-2010), Cuando me enamoro (2010-2011) czy La que no podía amar (Zakazane uczucie 2011-2012).

W 2012 roku zagrała w La mujer del gale z Ariadne Díaz i od tego czasu grał tylko główne role w udanych telenowelach.

Muchacha italiana viene a casarse ( Włoska narzeczona 2014-2015), Simplemente María (Po prostu Maria 2015-2016), Enamorándome de Ramón (2017), Ringo (2019), Rubí (2020) czy Te doy la vida (Z miłości do dziecka 2020 to najnowsze projekty, którymi kierował.Dziś, dekady po występie w Rebelde , José Ron ma 39 lat, nadal wygląda tak przystojnie, jak wtedy, gdy pojawił się we wspomnianej serii młodzieżowej.Obecnie aktor teatralny i serialowy również podbija gusta widzów swoim występem w La desalmada, aktualnym dramacie gwiazdy Televisy, w którym występuje u boku Livii Brito .Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *