Zebra TC26, Datalogic Memory 10 i Zebra zq521 – nowoczesny sprzęt dla każdej branży


Urządzenia wyposażone w nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania znacznie ułatwiają wykonywanie czynności pracowniczych. Pracodawcy powinni pamiętać o zapewnieniu swoim podwładnym odpowiednich warunków do pracy, kupują sprzęt dobrej jakości. Terminale Zebra TC26 bądź Datalogic Memory 10, jak i drukarka Zebra zq521, doskonale sprawdzą się w każdej sytuacji.  


Niewielkie urządzenie o dużej mocy

Wymagająca praca wiąże się z wieloma wyzwaniami – jednym z nich mogą być niesprzyjające warunkami atmosferyczne. Mocne promienie słoneczne, silny wiatr, grad lub śnieg są szczególnie uciążliwie dla pracowników firm przewozowych. Kurierzy dostarczać muszą paczki niezależnie od czynników zewnętrznych. Terminal Zebra TC26 jest funkcjonalnym urządzeniem mobilnym, wyposażonym w wiele przydatnych cech. Użytkowane może być ono nie tylko przez kurierów, ale również przez pracowników magazynów lub sklepów. Obsługa terminalu jest niezwykle łatwa, przypomina bowiem tradycyjny smartfon z systemem android. Możliwość nieprzerwanej pracy przez 14 godzin pozwala działać urządzeniu znacznie dłużej, niż jedna zmiana pracownicza. Skanowanie, funkcja Bluetooth oraz sposobność umieszczenia urządzenia w specjalnym uchwycie na ramieniu umożliwiają obsługę terminalu bez użycia rąk.

Funkcjonalny terminal

Kolejnym sprzętem wartym uwagi jest terminal Datalogic Memory 10. Smartfon o charakterze biznesowym dedykowany jest współczesnym przedsiębiorstwom, działającym w obszarze handlu detalicznego, transportu, logistyki, produkcji czy opieki zdrowotnej. Mocna konstrukcja terminalu doskonale sprawdzi się zarówno wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz. Urządzenie wyposażone zostało w wydajny 8-rdzeniowy procesor o częstotliwości 2GHz, który w połączeniu z systemem Android 8.1 z Google Mobile Services umożliwia szybką obsługę wymagających aplikacji. Dane przesyłane mogą być natychmiastowo, dzięki wykorzystaniu kilku technologii komunikacji bezprzewodowych – Wi-Fi, Bluetooth, NFC lub 4G (LTE).

Uniwersalna drukarka etykiet

Warto wspomnieć również o drukarce etykiem Zebra ZQ521. Model ten jest kompaktowym urządzeniem o mobilnym charakterze. Bez problemu poradzi sobie nawet podczas ekstremalnie wysokich bądź niskich temperatur. Solidna budowa wytrzyma upadek aż z 2 metrów. Drukarka zgodna jest z urządzeniami mobilnymi, wyposażonymi w systemy Apple, Android oraz Windows. Oczywiście posiada Bluetooth, bezprzewodową łączność LAN i technologię Print Touch NFC (w razie problemów z łącznością). Wydajna drukarka znajdzie zastosowanie w każdej branży. Wysokiej jakości wydruk powstaje niezwykle szybko.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź