Zbiory Winogron Francja – przygoda życia


Zbiory winogron we Francji to wyjątkowe wydarzenie, które raz w roku odbywa się w słonecznym Beaujolais. Decydując się na wyjazd na winobranie możesz liczyć na poznanie nowych znajomości, dodatkowy zarobek oraz chwilę odpoczynku od codziennego życia w mieście. Sprawdź czy przypadnie Ci do gustu.

Zbiory winogron – przygoda życia

Jeżeli marzysz o wyjeździe innym niż wszystkie, Winobranie jest właśnie dla Ciebie! Kilkunastodniowy wyjazd da Ci możliwość przeżycia niezwykłej przygody, jaką są zbiory winogron w Beaujolais. Podczas wyjazdu będziesz mieć okazję poznania od środka kultury i zwyczajów panujących we Francji. Atrakcją są noclegi w winnicy i możliwość kosztowania lokalnego wina podczas pracy. Wyjazd na zbiory to okazja na świetną zabawę, która zdarza się tylko raz w roku. Nie przegap tej szansy!

Jaka panuje atmosfera podczas zbiorów winogron? 

Zbiory winogron we Francji to praca fizyczna, ale w znakomitym towarzystwie. Uczestnicy wyjazdów to ludzie otwarci na nowe doświadczenia, którzy poza chęcią zarobku liczą na ciekawie spędzony czas. Tak jak zapewne Ty, uważają winobranie za przygodę i podchodzą do niego z entuzjazmem. Atmosfera zbiorów jest niezapomniana, o czym świadczą opinie uczestników z ubiegłych lat. Na stronie Projektu Winobranie https://projektwinobranie.pl/ sprawdzisz ile można zarobić na zbiorach winogron we Francji oraz poznasz opinie uczestników poprzednich winobrań. Wyjazd jest dobrą okazją na nawiązanie pięknych znajomości, zarówno z innymi uczestnikami, jak i z mieszkańcami regionu. Winobranie Francja to czas, w którym zapominasz, kim jesteś na co dzień, oraz kim są twoi koledzy. Wszyscy jesteście tu i teraz, cieszycie się wspólnym towarzystwem, posiłkami i pysznym winem.

Winobranie to sposób na ucieczkę z miasta

Uczestnikami wyjazdów na winobranie są często mieszkańcy dużych miast. Zmiana otoczenia na malowniczą Burgundię jest doskonałym sposobem na ucieczkę od zgiełku, pośpiechu i codziennych spraw. Zbiory winogron są ciężką pracą fizyczną, jednak dla niektórych mogą być również psychicznym odpoczynkiem. Bo co może lepiej poprawić samopoczucie, jak nie malownicze krajobrazy, piękne winnice, świeże powietrze i promienie słońca? Praca przy zbiorze winogron to codzienny kontakt z naturą i oderwanie się od zabieganego świata. Kto wie, może udział w winobraniu pomoże Ci spojrzeć na codzienne sprawy z dystansu? 

Sprawdź także  Efektowne meble pracownicze - sposób na zadowolonych pracowników

Winobranie Francja — zalety

Wyjazd na zbiory winogron niesie ze sobą wiele zalet. Podczas pobytu w winnicy można poznać „od środka” proces powstawania wina i doświadczyć go na własnej skórze. Dla amatorów tego trunku jest to również szansa na poznanie wielu ciekawostek dotyczących produkcji wina, a także, oczywiście, na jego darmową degustację. Plusem wyjazdu jest świetne towarzystwo i praca, która często łączy się z zabawą. Winobranie to świetna okazja dla podróżników na odhaczenie kolejnego miejsca na mapie. Jedną z największych zalet wyjazdu jest możliwość dobrego zarobku w krótkim czasie. Jednak dla wielu uczestników największym plusem winobrania jest niepowtarzalna przygoda i zdobyte doświadczenie. 

zbiorów oraz francuskiego wina

Dobre bardzo często kojarzy się z Francją. I nic w tym dziwnego, gdyż to właśnie ten kraj zajmuje jedną z czołowych pozycji na świecie, jeżeli chodzi o produkcję tego trunku. Historia uprawy winorośli na terenach dzisiejszej Francji sięga czasów starożytnych i w wielu regionach kraju jest kultywowana do dzisiaj. Do najsłynniejszych z nich należą Bordeaux, Szampania, Prowansja oraz właśnie Burgundia. Zbiory wina we Francji odbywają się w okresie od końca sierpnia do około początku października. W tym czasie winnice zatrudniają wielu sezonowych pracowników, gdyż duża część z nich kultywuje tradycję ręcznego zbioru owoców. To właśnie dzięki niemu wiele szczepów win ma tak niezwykły smak, doceniany na całym świecie. 

Zbiory to sposób na zarobek oraz wspaniałe wspomnienia

Winobranie Francja jest szansą na zdobycie nowego doświadczenia, poznania francuskiej winiarskiego kultury oraz atrakcyjnego zarobku. Wyjazd na zbiory z pewnością zostanie w Twojej pamięci jako świetna przygoda. Nie przegap tej szansy i już dziś zgłoś się na wyjazd!

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź