To Fiona Palomo, córka Eduardo Palomo, która podąża jego śladami


Oto kilka szczegółów, o których być może nie wiedziałeś o córce legendarnego aktora


W wieku 22 lat Fiona Palomo postanowiła pójść w ślady ojca, poświęcając się aktorstwu, karierze, w której stopniowo awansowała dzięki swojemu talentowi i wytrwałości.

Od debiutu w 2013 roku aktorka oddaje hołd dziedzictwu Eduardo Palomo, który zagrał w kultowych filmach, takich jak La Mujer de Benjamín (1991) i Rojo Amanecer (1989) oraz pamiętnej telenoweli Corazón Salvaje / Dzikie serce (1993).

Do tej pory młoda kobieta brała udział w różnych krajowych projektach, takich jak La Negociadora (2020) i Control Z (2020) , serialu Netflix, którego drugi sezon niedługo trafi na platformę.W swoim życiu musiała stawić czoła trudnym momentom, takim jak niespodziewana śmierć ojca w 2003 roku, ale z biegiem czasu pokazała, że ​​to wszystko uczyniło ją silniejszą i przygotowało na wyzwania tak złożonej branży. .

Oto 5 rzeczy, których możesz nie wiedzieć o Fionie Palomo.

1. Chociaż nie da się zaprzeczyć, że ma pewne fizyczne podobieństwo do Eduardo, sama wyznała, że ​​raczej uważa swojego ojca za bratnią duszę pod innymi względami, zwłaszcza ze względu jego zamiłowania do sztuki, poczucie humoru i wizja świata.2. Oprócz aktorstwa interesuje się również muzyką, co nie jest tak zaskakujące, ponieważ jej matka, Carina Ricco, pracowała w tej dziedzinie. „Hombre Mío” i „Y Nos Dijimos Adiós” to jedne z jej najbardziej pamiętnych piosenek, którymi wyróżniała się przed meksykańską publicznością.3. Ma młodszego brata o imieniu Luca , z którym ma świetne relacje i na podstawie tego, co udostępniają w mediach społecznościowych, stale bawią się razem między wycieczkami i rodzinnymi przygodami.


4. Chociaż od jej debiutu aktorskiego minęło kilka lat, miała okazję podzielić się ekranem z Bárbarą Mori, Héctorem Suárezem, Mauricio Ochmannem i innymi wielkimi twarzami meksykańskiego kina.5. Fiona Palomo również kocha sztuki plastyczne i na swoim koncie na Instagramie dzieli się niektórymi ze swoich obrazów.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *