To ekskluzywna zapowiedź 'El Cover', muzycznego filmu lata


Trójka aktorów opowiada o swoich doświadczeniach podczas wcielania się w swoje postacie


Do wielkiej premiery filmu od reżysera, Secun de la Rosa już coraz mniej czasu. Właśnie w przypadku produkcji filmu El Cover, zobaczymy aktora Aídy za sterami produkcji, co jest wyjątkową okazją do odkrycia jego najbardziej kreatywnej strony. Jest to produkcja muzyczna, której właśnie prezentujemy zapowiedź.

W nim bohaterowie filmu komentują swoje doświadczenia wcielając się w pewne postacie muzyki popularnej. Tak jest w przypadku Caroliny Yuste , która wcieliła się w rolę wspaniałej Amy Winehouse, by wykonać jedną z jej kultowych piosenek, Back To Black. „Starałam się zrobić wszystko, co w mojej mocy, z wielką miłością i szacunkiem. Możliwość bycia Amy i zaśpiewania tej piosenki, która jest wspaniałym utworem… nawet w moich najlepszych snach o tym nie myślałam”- powiedziała aktorka.

Ta zapowiedź rozpoczyna się od wyjątkowego występu Mariny Salas, którą mieliśmy okazję zobaczyć w takich produkcjach jak Trzy metry nad niebem czy serial El Barco. Chodzi o piosenkę Yesterday When I Was Young, podpisaną przez francuskiego artystę Charlesa Aznavoura, która zresztą bardzo dobrze rozbrzmiewa w ustach aktorki.Choć może się to nie wydawać, po raz pierwszy Marina Salas stoi przed kamerą z mikrofonem w dłoni. „Nie śpiewałem wcześniej. Czuję dość intymną więź z muzyką, bo ona mnie ekscytuje i jest częścią mojego życia ” – wspominała.

Oprócz tych dwóch aktorek, Àlex Monner (Pulseras rojas, Vivir sin permiso/Życie bez pozwolenia) jest również częścią obsady, który wykazał się dużą pewnością siebie, aby stanąć przed kamerami, śpiewać i grać na gitarze. Wszystko to, biorąc pod uwagę, że nie robił tego wcześniej w produkcjach, w których brał udział.„Doświadczenie śpiewania było bardzo dobre. Nigdy nie śpiewałem w filmie. Ja też ogólnie niezbyt śpiewam, zwykle nie śpiewam na co dzień, chociaż to uwielbiam” – skomentował aktor tego debiutu reżyserskiego Secun de la Rosy. Film ukaże się we wszystkich kinach w Hiszpanii 23 lipca.

Fabuła skupia się na historii Daniego (Àlex Monner), który odziedziczył po rodzinie miłość do muzyki, pasję, którą bardzo trudno powiązać z lękiem przed porażką. Ze względu na tę możliwość postanawia pracować jako kelner, zamiast szukać miejsca w tym świecie, w którym jego rodzice zdobyli sławę. To tam, w Benidormie, poznaje Sandrę (Marina Salas), która otworzy mu oczy i zachęci go do spełnienia marzeń.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *