To będzie powrót 'La Reina del Sur'!: Wszystkie szczegóły trzeciego sezonu


Poznaj szczegóły Królowej Południa!


La Reina del Sur  jest oparta na powieści Arturo Pérez-Reverte, która nosi to samo imię. Serial przedstawia nam życie Teresy, kobiety, która z niepiśmiennej dziewczyny meksykańskiego narko staje się królową handlu narkotykami.

Ta seria, która rozpoczęła się w 2011 roku, a której  główną bohaterką jest Kate del Castillo, szybko odniosła sukces dzięki swojej fabule i obsadzie. Każdy odcinek przeniesie widza w oparty na prawdziwych wydarzeniach świat pełen narkotyków, korupcji, miłości i śmierci.Po dwóch sezonach, które odniosły sukces, Telemundo potwierdziło, że La Reina del Sur  rozpoczęła pracę nad  trzecim sezonem. Scenariusz nowych odcinków będzie miał miejsce m.in. w Boliwii, Argentynie, Peru i Kolumbii. Oprócz stałych postaci zostaną dodane również nowe twarze.

To będzie trzeci sezon La Reina del Sur 

Królowa Południa  zaskoczy nas nie tylko nowymi odcinkami, ale także lokalizacjami, które wybrali do kręcenia. Według Marcosa Santany, prezesa Telemundo Global Studios, ten trzeci sezon serialu będzie kręcony w większości w Ameryce Łacińskiej, więc fani będą mogli cieszyć się krajobrazami, z których część z nich pochodzi.


KATE DEL CASTILLO, BOHATERKA KRÓLOWEJ POŁUDNIA 

W nowym sezonie bohaterka La Reina del Sur  będzie musiała zmierzyć się z nowymi wyzwaniami, które będą pełne korupcji. Teresa będzie musiała połączyć się z córką, z którą cztery lata wcześniej została rozdzielona, ​​kiedy została skazana na więzienie za morderstwo.

Ta nowa odsłona serii zostanie wyreżyserowana przez Carlosa Bolado, Carlosa Villegasa i Claudię Pedrazę. Ze swojej strony scenariuszem nowych odcinków kieruje Lina Uribe, Darío Vanegas, Tatiana Andrade i Miguel Ferrari.Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *