To „Amarres”, pierwsza oryginalna meksykańska produkcja HBO Max, która pojawi się w sierpniu


Platforma streamingowa wciąż się rozwija w regionie Ameryki Południowej i już ma wyznaczoną premierę , pierwszej meksykańskiej produkcji z Gabrielą de la Garza, Hugo Catalánem i Juanem Pablo Mediną


 wylądował w Ameryce Łacińskiej nieco ponad miesiąc temu i już otwiera swoje podwoje dla nowych treści oryginalnych i latynoskich. Jednym z tytułów, które pojawią się w sierpniu, jest pierwsza meksykańska , która trafi na platformę streamingową. To komedia, która opowiada historię nieszablonowej rodziny, która w obliczu kłopotów finansowych postanawia założyć biznes oparty na rodzinnej tradycji, prowadzonej niegdyś przez ich przodków. W ten sposób Ana, matriarcha rodziny, postanawia poświęcić się biznesowi przedhiszpańskiej magii i wiążania.

Jest to praktyka przodków, która ma na celu obudzić uczucia miłości w osobie, która otrzymuje rytuał w stosunku do osoby, która go wykonuje.W rolę Any wcieliła się aktorka  , która wciela się w kobietę, która za wszelką cenę będzie starała się przede wszystkim utrzymać rodzinę razem. Amarres ma również w obsadzie Hugo Catalána (El juego de las llaves), Juana Pablo Mediny (Se busca papá / Tata poszukiwany) i Martína Saracho (¿Quién mató a Sara? / Kto zabił Sarę).

Oprócz zgłębiania tematów związanych z rodziną i tradycjami meksykańskimi  będzie zagłębiać się w tematy takie jak homoseksualizm, poliamoria i rozwód. Będzie też bacznie śledzić przemiany, jakie przechodzi meksykańskie społeczeństwo w odniesieniu do traktowania kobiet, stąd bohaterką jest kobieta, a historia opowiedziana jest z jej perspektywy.

Ta komedia z elementami dramatu będzie miała 10 odcinków. Ujawniono także, że w każdym odcinku pojawią się gościnni aktorzy, co pozwoli na wielką paradę talentów przez cały pierwszy sezon.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź