Televisa odkrywa bohaterów nowej wersji telenoweli 'Viviana'


Historia, w której zagrała Lucía Méndez, powraca w unowocześnionej wersji


Producent Ignacio Sada (Sin tu miradaQuererlo todo) przygotowuje dla Televisy nową wersję popularnej telenoweli Viviana, historii, w której Lucía Méndez odniosła wielki sukces pod koniec lat 70. XX wieku.

W melodramacie, który do tej pory nosi niepewny tytuł Volverte a ver, zadebiutuje w roli głównej Alejandra Robles Gil , która niedawno zagrała siostrę Angelique Boyer w Imperio de mentiras.

Meksykańska aktorka ożywi w tej historii Angelę, kobietę, która niestrudzenie będzie walczyć z przeciwnościami losu, aby znaleźć prawdziwą miłość.„Nigdy się nie poddawaj, nigdy nie pozwól nikomu powiedzieć ci nie. Zawsze ci mówiłam, że marzenia się spełniają – czasem nie w upragnionym czasie lub momencie – życie zawsze zaskakuje cię swoimi planami i uwierz mi, że zawsze będzie idealny moment […].Dzisiaj przytulam Cię z wielką miłością, Angela. Czekałam na Ciebie wiele lat i znajdujemy się w najlepszym momencie. Kocham Twoje imię za wszystko, co reprezentuje i oznacza „- napisała aktorka na swoim profilu na Instagramie meksykańska po potwierdzeniu wiadomości.Melodramat, którego zdjęcia rozpoczną się pod koniec lipca w Meksyku, będą także uświetnianiem powrotu do Televisy Brandona Peniche, który zagra jedną z czołowych ról w historii.„Leonardo jest postacią jednoczęściową, jest osobą lojalną, z charakterem, serce zdecydowanie go definiuje, ale jest osobą, która walczy o swoje ideały” – powiedział meksykański aktor w wywiadzie dla Televisa Espectáculos.

Trójkąt wiodący telenoweli dopełnia ekwadorski aktor Danilo Carrera, który właśnie wystąpił u boku Michelle Renaud Quererlo todo.„To przyjemność mieć tę wspaniałą wiodącą obsadę, która z pewnością sprawi, że Volverte a ver z tą wspaniałą obsadą będzie niezapomnianym projektem. Witamy” – napisał producent melodramatu za pośrednictwem swojego konta na Twitterze.

W telenoweli pojawi się także meksykańska aktorka i prowadząca Anette Michel , która debiutuje w telewizji Televisa w tej historii, oraz powrót meksykańskiego aktora i prezentera Ernesto Laguardia

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *