Tak Rafael Amaya będzie wyglądał jak „Teo” w „Malverde: el santo patron”


Superseria będzie miała premierę jeszcze w tym roku


Dwa lata po tym, jak pożegnał się z aktorstwem, swoim nieoczekiwanym odejściem z El señor de los cielos, aktor Rafael Amaya w końcu powrócił do nagrań, by mieć wyjątkowy, specjalny udział w Malverde: el santo patron od Telemundo.

Niedługo po ogłoszeniu powrotu na mały ekran z fabułą napisaną przez Luisa Zelkowicza, ekskluzywny histrion latynoskiej sieci dołączył do kręcenia tego projektu kierowanego przez aktora Pedro Fernándeza. Był bardziej niż przygotowany, aby wejść w skórę swojej nowej postaci: bandyty Teo Valenzuela.

W czasie jego przybycia na plan kilka zaangażowanych osób przyjęło go ciepło i nie zawahało się rozpowszechnić pierwszych zdjęć w produkcji na portalach społecznościowych, dzięki którym można poznać wygląd, jaki będzie nosił jako „Teo”.

Wizerunek Rafaela Amayi w Malverde: el santo patron

Jako pierwsza udostępniła zdjęcie aktorka z obiektów, w których rejestrowana jest długo wyczekiwana seria inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, Candela Márquez. Za pośrednictwem swojego konta na Instagramie aktorka publicznie powitała aktora, udostępniając obok niego selfie 17 czerwca.

„ Witamy w Malverde, drogi Rafaelu Amaya ” – napisała obok zdjęcia, na którym wciąż nie wygląda na scharakteryzowanego, ale wygląda lepiej niż kiedykolwiek po przezwyciężeniu nałogów.Zaledwie dzień później historyczka Ivonne Montero , z którą Amaya grał we El señor de los cielos, pochwaliła się jego towarzystwem w sieci społecznościowej również autoportretem, ale z planu zdjęciowego serialu, którego akcja toczy się w 1870 roku.

Mój drogi Rafo, jaka miła niespodzianka powitać Cię na Malverde: el santo patron. Po kilku latach wspólnej pracy spotykamy się ponownie. Ogromna przyjemność” – wyraził we wpisie tłumacz „Ángeles Serrano” .

Na zdjęciu doceniono, że pod względem fryzury zachowała swój obecny wygląd. Tymczasem, jeśli chodzi o garderobę, nosił kilka warstw ubrań w ciemnych odcieniach i niebieską chustę zawiązaną na szyi.


Zdjęcie „Teo Valenzueli” w plenerze

Z drugiej strony mistrz koni z serii opublikował na Instagramie niepublikowaną migawkę, na której Rafael pozuje na stojąco na ranczu „El Palomino”, najwyraźniej jednym z plenerowych miejsc, w których odbywa się nagrywanie Malverde.

Na tym zdjęciu artysta jest widziany uśmiechnięty ubrany jak ” Teo” z ubraniem składającym się ponownie z kilku części garderoby, w tym czarnego płaszcza, pasujących skórzanych rękawiczek, tej samej niebieskiej chustki na szyi i kowbojskiego kapelusza, aby chronić się przed słońcem.

Dzięki za zaufanie, przyjacielu. Jesteś świetny ”, powiedział jeździec.Do tej pory nie są znane inne szczegóły na temat tej postaci, ale udział Rafaela Amayi w historii bandyty Jesús’a Malverde wywołał wielkie nadzieje i świętowanie ze strony jego fanów na portalach społecznościowych, którzy cieszą się z jego powrotu do zdrowia.

Oprócz wspomnianych aktorów, Carolina Miranda, Mark Tacher, Alejandro Nones i Isabella Castillo to także inni artyści, z którymi podzieli się ekranem w tej superserii, której premiera zaplanowana jest na koniec tego roku.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *