Szaleństwo i dużo humoru w zwiastunie „Competencia oficial” z Cruz i Banderasem


z niemożliwą rudowłosą kręconą peruką oraz i Oscar Martínez, owinięci w przezroczystą folię, to tylko niektóre z obrazów przedstawionych w pierwszym zwiastunie „ / Oficjalnego konkursu”, długo oczekiwanego filmu Gastóna Duprata i Mariano Cohn, którego odbędzie się we wrześniu


Argentyńscy filmowcy powracają do współpracy po solowych przygodach – „4×4” Cohna i „Mi obra maestra” Duprata – i robią to w komedii, która obiecuje szaleństwo i surrealizm w równym stopniu.

Biznesmen-miliarder postanawia nakręcić , który pozostawia po sobie ślad. Zatrudnia też filmowca Lolę Cuevas (Cruz) i dwóch znanych ów z ogromnym ego, Félixa Rivero (Banderas) i Ivána Torresa (Martínez).

W filmie, który zostanie zaprezentowany na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto, wystąpią także Irene Escolar, José Luis Gómez, Manolo Solo, Nagore Aramburu i Pilar Castro, informuje firma producencka The Mediaset Studio.

filmu, które odbyły się w całości w Hiszpanii, musiały zostać przerwane z powodu pandemii.

Dla Duprata ta trójka bohaterów jest „niezwykła” w tym materiale i uważa, że ​​sceny mają to, czego szukali, zarówno on, jak i Cohn: „niewygodnej mieszanki napięcia i sarkazmu w estetycznych ramach o wielkiej sile konceptualnej”.

Duprat i Cohn wyreżyserowali wspólnie filmy, takie jak „TEl ciudadano ilustre” (Honorowy obywatel – 2016) z Oscarem Martínezem, który za swoją pracę zdobył Wenecki Puchar Volpi, czy „El hombre de al lado” (2009).


Udostępnij
Sprawdź także  6 meksykańskich, klasycznych filmów z epoko

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź