’Sky Rojo’ miało premierę drugiego sezonu na Netflix, a już mówi się o trzecim


Fani są chętni i spekulują na temat kontynuacji zwariowanej historii twórcy „La Casa de Papel”


Czy będą nowe odcinki „Sky Rojo”? To jest wielkie pytanie. Netflix wystartował w piątek z drugim sezonem tej hiszpańskiej produkcji stworzonej przez twórczy umysł Álexa Piny, autorka boomu zrodzonego w Hiszpaniiczyli „La Casa de Papel / Dom z papieru” .

W tej drugiej części historia Coral, Wendy i Gina po raz kolejny wspięła się na szczyt rankingów oglądalności w ciągu kilku minut, zwłaszcza w krajach z hiszpańskojęzyczną publicznością. Dynamiczny i uzależniający rytm opowieści sprawił, że fani historii znów wywindowali historię w trendach.

„Sky Rojo” to serial z udziałem Lali Espósito, Jenny Prado i Veróniki Sánchez, którego fabuła (uwaga, spoiler) nie została zamknięta w drugim sezonie. Ponieważ ścieżka jest otwarta na znacznie większy rozwój, fani już teraz żądają natychmiastowych aktualizacji i informacji o możliwym trzecim sezonie.

Prawda jest taka, że, jak wyjaśnił jej twórca, Álex Pina, oba sezony „Sky Rojo” były kręcone razem, czyli w tym samym momencie. Dlatego ciągłość nie jest gwarantowana i zależy, jak dobrze historia zostanie przyjęta na Netflix.To jest życie. Wielkie N nie potwierdziło, czy trzecia część zostanie zekranizowana.

„Oczywiście postacie przechodzą długą drogę i to ostatecznie decyduje o tym, czy mamy kolejny sezon, czy nie. To projekt postaci. Zakończenie historii ma mniejsze znaczenie”- powiedział Álex Pina w niedawnym wywiadzie. Drzwi są otwarte dla „Sky Rojo ”, aby otrzymali długie życie. Ale klucz jest w rękach Netflix, który dokładnie analizuje wyniki oglądalności.

Udostępnij
Sprawdź także  To oficjalne, Aracely Arámbula nie zezwala na wykorzystanie swojego zdjęcia w filmie „Luis Miguel: la seria”

Zostaw odpowiedź