Shakira chwali Malumę i nie wyklucza współpracy z J Balvin


promuje swoją nową piosenkę i opowiada o aktualnym momencie kolumbijskiej muzyki.


Shakira opublikowała 16 lipca  ’Don’t Wait Up’ , swoją nową piosenkę i jest to zapowiedź tego, co będzie na jej nowym albumie. Od tego czasu artystka z Barranquilla pojawia się w krajowych i międzynarodowych mediach promując swój nowy materiał.

W wywiadzie dla RCN News opowiedziała o teledysku, który nagrała na Teneryfie w Hiszpanii. „Wydawało mi się, że koncepcja surfowania w nocy może być nowatorska.  Zawsze oglądamy wiele zdjęć związanych z surfingiem w ciągu dnia, a robienie tego w nocy na oświetlonej neonami desce wydawało się bardzo fajne z estetycznego punktu widzenia”.

Artystka wyznała, że ​​ta to nowy rozdział w jej muzycznej historii: „Trochę zmuszam się do wyjścia ze swojej strefy komfortu i odkrywania nowych sposobów tańca i śpiewania”.

W rozmowie z tymi mediami opowiedziała również o swoim odbiorze współczesnej muzyki kolumbijskiej i muzykach takich jak , i Karol G:

„Chwila, którą przeżywa kolumbijska, jest pełna szacunku i podziwu, który wzbudza we wszystkich częściach świata, a ci artyści są bardzo płodni, zawsze szukają nowych, inspirujących rzeczy”.

W rzeczywistości odniosła się konkretnie do niektórych: „Miałam okazję pracować z Malumą i był świetny. Jest super kreatywnym facetem, „wielkim talentem” . A z Balvinem do tej pory nie było okazji, ale nigdy nie wiadomo co będzie w przyszłości. Są oni źródłem dumy i jako Kolumbijka świętuję ich triumfy.”

powiedziała, że ​​ta jest idealna, aby cieszyć się chwilą: „Jestem podekscytowana, że mogę podzielić się „Don’t Wait Up” ze wszystkimi. W dniu, w którym stworzyliśmy ją w studio, wiedziałam, że będzie idealna na letni i te noce, w których nie chce się myśleć o jutrze.

To taneczny hymn i potężny dźwiękowy eskapizm, z którym wokalistka Barranquilla ujawnia wielki powrót do popu.

„Don’t Wait Up” jest autorstwa Iana Kirkpatricka i Emily Warren. Warren komponowała dla Shawna Mendesa, The Chainsmokes, Khalid.

Tymczasem wideoklip wyreżyserował Warren Fu, który współpracował z takimi artystami jak Dua Lipa, Doja Cat, The Weeknd i Hayley Williams.

Sprawdź także  Daddy Yankee ma specjalny prezent na koniec roku z Puerto Rico

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź