Poznaj pełną obsadę „Volverte a ver”, nowej telenoweli Brandona Peniche i Alejandry Robles Gil


Waleczny Danilo Carrera dopełnia czołowy trójkąt


Po sukcesie telenoweli Quererlo todo, producent Nacho Sada jest gotowy do powrotu do forów nagrań w nowej wersji Viviana, pomyślnego melodramatu udziałem Lucía Méndez pod koniec lat 70-tych, który teraz nosi tytuł niepewny jeszcze .

Kilka tygodni temu Sada zrobił niespodziankę, ujawniając, że bohaterami tej adaptacji będzie debiutująca w roli głównej  oraz  po powrocie do Televisy i ekwadorski Danilo Carrera.

Po ogłoszeniu pierwszych szczegółów dramatu, który wkrótce zacznie zdjęcia, produkcja zaczęła również stopniowo ujawniać za pośrednictwem swojego konta na Instagramie resztę obsady.


To oni tworzą obsadę , nową powieść Televisa

W ubiegły piątek 23 lipca zakończyła się prezentacja obsady. W sumie obsadę tego długo oczekiwanego projektu tworzy ponad dwudziestu aktorów, w tym znane postacie ze świata aktorstwa i młode twarze.

Po prawie dekadzie kariery artystycznej, w której konsekwentnie błyszczała drugoplanowymi rolami, tym razem w roli głównej, w tej serii w inscenizacji Sady, debiutuje Alejandra Robles Gil.

W tej telenoweli zagra pokorną, pracowitą i wytrwałą „ Angelę Gutiérrez” , młodą kobietę, która pragnie studiować medycynę, aby pomagać innym. Kiedy spotyka „Álvaro” , dostrzega jego ochronę i zakochuje się w nim na ślepo.


Danilo Carrera

Po zniewoleniu publiczności jako bohater Quererlo todoDanilo Carrera powraca do telenoweli, by wcielić się w atrakcyjnego, czarującego, a także zazdrosnego „Álvaro Villalobosa”.

Ten mężczyzna może naprawdę się zakochać, ale z powodu swojej ambicji poślubi dwie kobiety. W końcu ta decyzja doprowadzi cię do popełnienia błędu, który sowicie się opłaci.


Peniche Brandona

Po sezonie pracy w TV Azteca, główny bohater, , wraca frontowymi drzwiami do stacji telewizyjnej San Ángel jako męski protagonista. Wcieli się w „Leonardo Santillana” , internistę o nieugiętych zasadach.

Przypadkiem losu życie „Leonarda” przetnie się z życiem „Angeli”. I chociaż wie, że jest mężatką, nie może się powstrzymać od zakochania się w niej.


Anette Michel

Słynna Anette Michel po latach stania w szeregach telewizji Ajusco spełnia swoje marzenie o powrocie do aktorstwa i debiutuje na antenie Televisa, ożywiając zimną i wyrachowaną antagonistkę Mirtę Morán, matkę postaci Peniche.

Ze względu na wielką ambicję, która zawsze nim kierowała, „Morán” ma mroczną przeszłość.


Manuel Landeta

Do luksusowej obsady telenoweli dołącza także aktor Manuel Landeta. W swoim przypadku robi to w roli szlachetnego inżyniera budownictwa „Sandro Santillana”.

Oślepiony namiętnością postanowił poślubić „Mirtę”, ale ich małżeństwo nie było tak sielankowe, jak się spodziewał


Ernesto Laguardia

Znany aktor Ernesto Laguardia, po pewnym czasie z dala od telenowel, powraca na plan filmowy, by dać życie „Don Gerardo Vega” , szlachetnemu kardiologowi z wielką słabością: żoną „Beatriz” i córką „Samantą”.

Lekarz zgadza się na wszystkie życzenia swojej księżniczki, ale okoliczności życiowe prędzej niż później skłaniają go do uświadomienia sobie błędów córki.


Carina Ricco

Aktorka Carina Ricco wcieli się w „Beatriz Guardiola” . Ta kobieta zawsze czuwa nad dobrem innych przed własnym. Jednak, gdy jej zdrowie zaczyna być zagrożone, powinna postawić siebie na pierwszym miejscu.


Barbara Islas

Bárbara Islas jest nie do powstrzymania. Po udziale w Fuego ardiente artystka włącza się w ten spisek w roli pięknej, kapryśnej i manipulacyjnej „Samanty Vegi”, córki „Gerardo” i „Beatriz”.

„Samanta” działa jak ryba w wodzie w zarządzaniu sieciami społecznościowymi i public relations. W historii będzie nalegać na realizację swojego największego kaprysu: poślubienia „Álvaro”.


Tania Lizardo

Po występach w Rubí i La mexicana y el güero aktorka Tania Lizardo dołącza do tego projektu w roli „Luz Guerrero”, sympatycznej i przyjaznej kobiety, która cierpi z powodu maltretowania męża i ojca jej syna „Felixa”. 


Axel Ricco

Ze swojej strony Axel Ricco będzie brutalnym „Félixem Lópezem” . Pochodzący z Meksyku spotyka swoją żonę „Luz” podczas pobytu w Guanajuato.

Zdeterminowany, zakochuje się w niej, pokazując się jako naprawdę wspaniały mężczyzna, ale to była tylko kwestia czasu, zanim zdejmie maskę i pokaże swoje prawdziwe oblicze.


Kenneth Lavill

Dziecięcy aktor Kenneth Lavill zagra uroczego 'Guillermo Lópeza' , pieszczotliwie nazywanego przez wszystkich 'Memo' , syna 'Luz' i 'Félix'a'.

Ten mały facet, którego sympatią jest „Angela”, ma kontuzję kręgosłupa i biodra. Jednak okoliczności nie przeszkadzają mu w realizacji marzenia o zachwyceniu świata swoim talentem wokalnym.


Lisardo

Urodzony w Hiszpanii aktor i dyrygent Lisardo zagra przystojnego i uwodzicielskiego fotografa „ Aníbala Treviño” , właściciela agencji modelek „Elite”.

Na oczach świata „Treviño” przedstawia się jako człowiek honoru, ale jego szacowny wizerunek jest fasadą, która ukrywa jego mroczną, prawdziwą tożsamość.


Gema Garoa

Aktorka Gema Garoa będzie odpowiedzialna za ożywienie „Almy Yazbek”, pięknej, samolubnej i próżnej kobiety, która lubi upokarzać ludzi spoza swojej warstwy społecznej.

W tym dramacie „Alma” spróbuje dać życie „Ángeli”. Z drugiej strony w dziedzinie miłości ma sielankę z „Leonardo”.


Francisco Rubio

Z drugiej strony słynny Francisco Rubio będzie „Darío Altamirano” , najlepszym przyjacielem „Álvaro”, u którego studiował swoją karierę medyczną.

„Altamirano” ma jednak wielkie ambicje i zdaje sobie sprawę, że pieniądze są dla niego ważniejsze niż dobro ludzi, dla których służy.


Arlette Pacheco

Podobnie Arlette Pacheco będzie 'Fedrą Altamirano' , matką 'Dario'. Z powodu niepowodzeń w miłości przez całe życie pozwoliła, by jej serce zamieniło się w kamień.

Jednocześnie stała się kobietą surową i całkowicie oddaną swojej pracy; jednak decyzja o oddaniu się rozwojowi zawodowemu oddaliła ją od potomstwa.


Miranda Kay

Miranda Kay przemieni się w „Clarę Villalobos” , czułą i słodką młodą kobietę, której życie zmieni się na zawsze po dramatycznym wypadku w Ververte a ver .


Carlos Speitzer

Aktor Carlos Speitzer będzie starał się przekonać widzów swoim przedstawieniem „ =Abla Péreza” , zalotnego, uwodzicielskiego mechanika o ogromnej dobroci serca.

Ze swoim kuzynem „Pablo” nie może się powstrzymać od konfrontacji, ale nie zastanawiałby się dwa razy, gdyby musiał oddać za niego życie, ponieważ ich szczera miłość jest większa niż jakiekolwiek tarcia.


Lalo Palacios

Po zdobyciu serc wszystkich swoją mistrzowską grą w Quererlo todoLalo Palacios ma nadzieję, że po raz kolejny oczaruje widzów swoim występem jako „Pablo Pérez” , kuzyn „Abla”.

W powieści „Pablo” jest kierowcą zamożnej rodziny „Vega”, ale nie chce zostać sam, bo ma wielkie ambicje. Jego największym pragnieniem jest posiadanie wypożyczalni limuzyn, choć jego życie potoczy się w inny sposób.


Emoé de la Parra

Po ponad dziesięciu latach nieobecności na małym ekranie, słynna aktorka Emoé de la Parra pojawia się ponownie w Ververte a ver, by ożywić „Doñę Pura Pérez”, babcię „ Pabla” i „ Abla”, która ma życiowy cel ożenić wnuki przyzwoitym kobietom

Ta wielka wierna św. Benedykta ma silny charakter, ale życzy wszystkiego najlepszego dzieciom swoich dzieci.


Emilio Palacios

Emilio Palacios obnaża się, by wejść do świata lojalnego, wspierającego i życzliwego „Eddiego Martina”, studenta medycyny, który staje się wielkim przyjacielem „Ángeli”.


Felipe Najera

Felipe Nájera będzie honorowym byłym wojskowym „Julio Vallejo” , człowiekiem, który postanawia zrezygnować z wygód swojej ważnej rodziny.

Pewnego dobrego dnia w jego życiu pojawia się niezwykły lekarz, który ratuje mu życie i rodzi się między nimi silna przyjaźń. Jednak ta relacja niepokoi „Mirtę” .


Alejandra Procuna

Również część obsady będzie Alejandra Procuna. Aktorka zagra „Yolandę Morales, wdowę po Zambrano”, bystrą kobietę, która doskonale porusza się w wysokich kręgach towarzyskich. Czy ukrywa coś w swojej przeszłości?


Daniela Zavala

Na koniec obsadę dopełnia aktorka, Daniela Zavala. Będzie reprezentować piękną, pokorną i cnotliwą „Adelę” , matkę głównego bohatera.Publiczność będzie mogła zobaczyć wszystkich tych aktorów w akcji, gdy Volverte a ver wyląduje na małym ekranie, nieśmiało, w październiku tego roku, po wielkim finale Diseñando tu amor.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź