Poznaj obsadę 'El amor cambia de piel', nowej telenoweli Televisa


Obsadę telenoweli El amor cambia de piel tworzą znane postacie aktorskie w Meksyku


Po sukcesie osiągniętym z La mexicana y el güero, Nicandro Díaz pracuje nad nową propozycją.

W poprzednich tygodniach producent ogłosił, że jego telenowela nosi tytuł El amor cambia de piel, kolumbijska opowieść, która nie została zaadaptowana w Meksyku. 

„To telenowela zatytułowana El amor cambia de piel. To kolumbijska historia, nie powstała w Meksyku i uważamy, że ma cechy melodramatu, które są adekwatne do osiągnięcia wyników wymaganych przez publiczność i firmę ”- powiedział dla Televisa Espectáculos. 

Chociaż kilka nazwisk pojawiało się w obiegu, ten sam producent potwierdził, że Susana González i David Zepeda to główne postacie nowego melodramatu. 

Data premiery El amor cambia de piel

Premiera telenoweli ma nastąpić pod koniec tego roku lub, w razie czego, na początku 2022 roku. 

Bohaterowie El amor cambia de piel, nowej telenoweli Televisa

Susana González to Natalia 

Po zagraniu Renaty Cantú z w Imperio de mentiras (wielkim dla niej sukcesie), González powraca do Televisy jako główna bohaterka. 

Tym razem jej bohaterka ma na imię Natalia, a jej osobowość w niektórych sprawach jest podobna do Susany w prawdziwym świecie. 

„Myślę, że na tym etapie mojego życia bardzo mi się to spodobało, ponieważ jestem już matką. Wiem, jak ważna i jak skomplikowana jest próba dorastania kilku ludzi i dawania im tego, co najlepsze z siebie. Starasz się, żeby nigdy nie zobaczyli, że jesteś zniszczony, a jeśli to zobaczą, zawsze wysyłaj im pozytywną wiadomość ”- powiedziała na konferencji prasowej. 

Następnie aktorka podziękowała Nicandro Díazowi za zaufanie i wyciągnięcie jej z bańki. 


David Zepeda jest Chente

Po zagraniu w Vencer el desamor Meksykanin również wraca do telenoweli. 

W tej historii Nicandro Díaza zagra Chente, ciężko pracującego człowieka z wieloma wartościami rodzinnymi. 

„Dla niego najważniejsza jest rodzina. Jednak los ma dla niego straszne wydarzenie, które zdecydowanie zmienia perspektywę jego życia. Los przygotował mu też bardzo miłą niespodziankę, gdy pozna postać Natalię” – podsumował. 


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *