Poznaj główną obsadę nowej wersji „Dr. Candido Perez”


Premiera trzech pierwszych odcinków komedii właśnie miała miejsce w Meksyku


Po miesiącach żmudnych dni nagrywania i wzbudzania wielkich oczekiwań, serial pojawił się w meksykańskiej telewizji w niedzielę, 18 lipca.

Dzięki nowej historii i odświeżonym postaciom ta adaptacja klasycznej meksykańskiej komedii, którą Jorge Ortiz de Pinedo wyprodukował, wyreżyserował, napisał i zagrał w latach 80., obiecuje ująć publiczność.

Obsada remake’u Dr. Candido Perez

Jednak inscenizacja Pedro Ortiza de Pinedo ma na celu nie tylko przyciągnąć widzów swoimi niepublikowanymi wątkami w zupełnie znanym tonie komediowym dostosowanym do obecnych czasów, ale także talentem pierwszorzędnej obsady.

Przedstawiamy główną obsadę tej historii, która nie tylko nas rozbawi, ale także poruszy rodziny podczas 13 oryginalnych odcinków składających się na jej pierwszy sezon.

Arath de la Torre

Aktor Arath de la Torre jest odpowiedzialny za udział w tej historii jako niezapomniany  „Dr. Candido Pérez” . Dzięki swojemu talentowi i wszechstronności aktor został wybrany przez Jorge Ortiza de Pinedo, także reżysera nowego serialu, jako pierwsza opcja reinkarnacji kultowej postaci telewizyjnej.


Irán Castillo

W produkcji, która została nagrana z udziałem publiczności, tak jak w oryginale, występuje uwielbiana i utalentowana aktorka Iran Castillo jako urocza „Silvina”, ukochana żona „ Cándido .

W nowej wersji postać ta uległa istotnej zmianie i jest nią teraz nowoczesna kobieta, która z powodzeniem rozwija się w branży nieruchomości.


Rachel Garza

Po dwóch latach nieobecności w produkcjach telewizyjnych czołowa aktorka i komik, Raquel Garza, powraca na mały ekran jako ujmująca „Doña Cata” , teściowa bohaterki, która stara się utrudnić jej życie.


Lorena de la Garza

Lorena de la Garza jest także częścią remake’u fabuły wydanej ponad 30 lat temu. Aktorka zagra Claudię , niezdarną i roztargnioną pokojówkę rodziny Pérez. 


Marcia Coutiño

Gwiazda Marcia Coutiño zachwyci wszystkich swoim występem szlachetnej, lojalnej, a także wścibskiej „Pauli Cecilii” , pielęgniarki i asystentki z „Cándido”.


David Ramos

Z kolei w roli pamiętnego „Ojca Camilo”, brata „Cándido”, pojawi się David Ramos. Co ciekawe, aktor jest jedynym członkiem oryginalnej obsady, która jest częścią tej nowej wersji.


Ana Paula del Moral

Wreszcie, dziecięca aktorka Ana Paula del Moral zaskoczy wszystkich swoim wielkim talentem, charyzmą i pewnością siebie, grając „ Perlitę”, czułą, ale psotną córkę „Cándido”.Oprócz wspomnianych aktorów w serialu wystąpią m.in. Dalí Jr. González , Fernanda Rivas , Vicente Torres .Dodatkowo będzie kilkoro gości specjalnych: Malillany MarínRaquel BigorraPisanoAlma CeroAndrea Escalona i wielu innych.

Na czym polega adaptacja Dr Cándido Péreza ?

Długo oczekiwany sitcom obraca się wokół doktora „ Cándido Pérez” , znanego, przyjaznego i przystojnego ginekologa, który przyjmuje w swoim gabinecie niezliczone atrakcyjne kobiety, które próbują go uwieść.

Chociaż pokusy są nieustanne, zabawny doktor pozostanie niewzruszony, gdyż jest szczęśliwie żonaty z z „ Silwiną” . Na szczęście, aby odpędzić wszystkie te kobiety, będzie miała również pomoc swojej pielęgniarki i recepcjonistki „Pauli Cecilii” oraz brata „Ojca Camilo” .Producent serialu, Pedro Ortiz de Pinedo, zachęcał publiczność, aby nie przegapiła komedii z ukochanym lekarzem w meksykańskiej telewizji, zwłaszcza w pierwszych odcinkach.

„Bardzo ważne jest, aby zobaczyć pierwsze rozdziały, zwłaszcza pierwszy, ponieważ początek jest dla mnie jednym z najbardziej emocjonalnych momentów, jakie są w meksykańskiej telewizji. Nie można tego przegapić, jest poruszający i myślę, że to będzie historyczny moment” – ​​powiedział podczas prezentacji produkcji 8 lipca.Dr Cándido Pérez pojawi się na meksykańskim małym ekranie w tę niedzielę, 18 lipca w Las Estrellas.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *