Oto nowe telenowela Televisa których spodziewamy się do końca roku


Daniel Arenas, Mayrín Villanueva, Alejandra Robles Gil i Susana González to tylko niektórzy artyści, którzy poprowadzą nowe melodramaty


W ciągu pierwszych siedmiu miesięcy tego roku publiczność meksykańskiej otwartej telewizji przeżywała niekończące się przygody dzięki ekscytującym historiom prezentowanym w różnych telenowelach, których premierę miała Televisa.

Te acuerdas de mí¿Qué le pasa a mi familia?Fuego ardienteDiseñando tu amorLa desalmada i ostatnio Vencer el pasado  to niektóre z tytułów, które zdołały całkowicie zachwycić publiczność.

Jednak te różnorodne produkcje uzbrojone w ekscytujące fabuły, ujmujące postacie i luksusowe obsady nie są jedynymi, które w tym roku wylądują na meksykańskim małym ekranie.

W pozostałej części 2021 roku stacja telewizyjna z San Ángel przygotowuje się do wypuszczenia kilku kolejnych seriali telewizyjnych, którymi oprócz dalszego wzbudzania wszelkiego rodzaju emocji, zamierza nadal prowadzić w rankingach.

Nowe telenowele Televisa, które zobaczymy w drugiej połowie 2021 roku

Choć telenowele, takie jak La desalmada i Vencer el pasado, pojawiły się w telewizji zaledwie kilka dni temu, gigant melodramatów w Ameryce Łacińskiej ma już w programie produkcje, które wkrótce zagoszczą na ekranach.

Powiemy Wam, jakie są nowe telenowele Televisa, które będą miały premierę przez resztę roku:

SOS, me estoy enamorando

Z wiodącymi występami Daniela Arenasa i Iranu Castillo , telenowla SOS, me estoy enamorando, pojawi się w meksykańskiej telewizji na początku przyszłego września.

Produkcja Lucero Suárez , to adaptacja argentyńskiej wersji El sodero de mi vida (2001-2002). Komedia z melodramatyczne podtekstami, które opowiada o „ Alberto” , młodym człowieku odpowiedzialnym za warsztat sitodruku, który należy do rodziny przez dziesięciolecia.W fabule biznes ma przepaść, więc łamacz serc zgadza się zgodzić się na uratowanie go, w sposób jakiego nie oczekiwał.

A faktem jest, że chociaż sojusz początkowo wydaje się najlepszą opcją, szybko zdaje sobie sprawę, że nie będzie dla niego tak korzystny, ponieważ jego partnerzy mają zupełnie inne plany co do lokalu niż on.

Całość nie stanie się łatwiejsza, gdy „Alberto” zakochuje się w „Sofii” , genialnej psycholog, samotnej matce, a także córce jednego z jego współpracowników. Para stworzy nierozerwalną więź, ale aby w pełni przeżyć swoją miłość, będą musieli zmierzyć się z wieloma trudnościami.Jorge Salinas, Nuria Bages, Óscar Bonfiglio, Pierre Angelo, Rocío de Santiago, Pierre Louis, Lourdes Reyes, Adriana Montes de Oca, César Évora, Alejandro Ibarra, Marcelo Córdoba, Ana Patricia Rojo, Juan Martín Jáuregui oraz aktor dziecięcy Leonardo Herrera są częścią obsady.

Sprawdź także  Nowe telenowele Univision na sezon 2021-2022

Si nos dejan

Po wielkim sukcesie, jaki odnosi jego emisja w Stanach Zjednoczonych, długo oczekiwany dramat Si nos deja będzie miał premierę w meksykańskiej telewizji 25 października, zastępując La desalmada.

Wyprodukowana przez Carlosa Bardasano nowa wersja kolumbijskiego melodramatu Señora Isabel (1993-1994) opowiada o życiu „ Alicii Montiel” , kobiety, która odnajduje miłość w znacznie młodszym od niej mężczyźnie po bolesnym rozwodzie.Alicia” miała pozornie idealne życie ze swoim mężem i ojcem trójki dzieci, znanym dziennikarzem „Sergio Carranza”. Jednak jej bajka rozpada się, gdy odkrywa, że ​​jej partner od lat ją zdradza ze współpracowniczką.

Bohaterka zdecyduje się wtedy na rozwód i rozpocznie nowe życie jako niezależna kobieta, ale będzie musiała stawić czoła wielu uprzedzeniom, zwłaszcza po tym, jak zakochuje się w „Martínie Guerrze” , o 25 lat młodszym od niej mężczyźnie, któremu daje szanse.Mayrín Villanueva i Marcus Ornellas są bohaterami tej historii, która doprowadziła do powrotu do telenoweli Gaby Spanic. W rolach antagonistycznych występują Alexis Ayala i Scarlet Gruber.Oprócz wspomnianych aktorów, Si nos dejan, ma również w obsadzue Isabel Burr, Carlos Said, Isidora Vives, Álex Perea, Mónica Sánchez Navarro, Roberto Mateos, Gaby Carrillo i Elissę Marie Soto, najstarszą córkę Gabriela Soto i Geraldine Bazán.

Volverte a ver

Gdy Diseñando tu amor osiągnie swój wielki finał w październiku, Volverte a ver zajmie jego miejsce na Las Estrellas. Melodramat jest remakiem Viviana (1978) i będzie prowadzone przez aktorów Alejandra Robles Gil, Brandon Peniche i Danilo Carrera .

Fabuła, wyprodukowana przez Nacho Sadę, obraca się wokół życia „ Ángeli” , kobiety, która musi wytrwale walczyć z nieszczęściami życia, aby znaleźć prawdziwą miłość.Fabuła, której nagrania rozpoczynają się pod koniec lipca, to debiut w roli bohatera Roblesa Gila i powrót frontowymi drzwiami do Televisa de Peniche po sezonie pracy w TV Azteca.Obsada filmu obejmuje także premierę na ekranach Televisy ukochanej aktorki i prowadzącej Anette Michel oraz powrót do seriali telewizyjnych Ernesto Laguardii .

Sprawdź także  Lucero ujawnia warunki powrotu do telenoweli

El amor cambia de piel

Wreszcie na listopad spodziewana jest premiera nowej produkcji Nicandra Díaza, która do tej pory nosi niepewny tytuł El amor cambia de pielTen projekt jest adaptacją kolumbijskiej powieści La quiero a morir (2008-2009) i zagrają w niej Susana González oraz David Zepeda.El amor cambia de piel opowie o życiu „Natalii” (González), kobiety, której stabilne życie zostaje wywrócone do góry nogami podczas obchodów dwudziestej rocznicy ślubu. I to dlatego, że jej mąż, korzystając z chwili, którą świętuje, ucieka z jej najlepszą przyjaciółką – która była jego kochanką od lat – i zostawia ją w ruinie.

Z drugiej strony opowie także doświadczenia „Chente” , pracowitego, uczciwego i ubogiego człowieka naznaczonego tragedią.

Dzięki szansom losu światy obojga przeplatają się i wyłoni się między nimi prawdziwa miłość, która będzie musiała pokonać niezliczone przeszkody. Oprócz bohaterów, innymi potwierdzonymi w tym spektaklu histrionami są Luis Felipe Tovar, Omar Fierro, Carmen Salinas i Michelle Vieth, która powraca do telenoweli po prawie dekadzie nieobecności.

Seria zajmie szczelinę czasową, która utworzy się po zakończeniu Vencer el pasado.

Więcej telenowel w przygotowaniu

Chociaż wciąż nie ma potwierdzonych danych w tym zakresie, Televisa zaczyna również przygotowywać w tym roku kilka telenowel, które prawdopodobnie zostaną uruchomione w 2022 roku. Niektóre z nich to:

Nowa wersja Los ricos también lloran

Adaptację klasycznego Los ricos también lloran (1979-1980), będącego częścią tzw. Fabryki Snów, wyprodukuje Carlos Bardasano.

Podobnie, według dziennikarza Juana José Origel, aktorka Claudia Martín ożywiłaby rolę Veronici Castro z oryginalnej wersji.


Adaptacja La criada bien criada

Juan Osorio będzie odpowiedzialny za produkcję remake’u filmu La criada bien criada (1972). Kilka tygodni temu twierdził, że „przekonał” Biby Gaytán do roli głównej, ale ostatnio unikał potwierdzenia, czy była członkini Timbiriche poprowadzi komedię zatytułowaną Un golpe de suerte”.

Nowa produkcja Angelli Nesmy

Dziennikarz Alejandro Zúñiga poinformował podczas transmisji na żywo na swoim kanale YouTube, że nowa produkcja Angelli Nesmy jest adaptacją kolumbijskiej powieści Allá te espero (2013) i rozpocznie się jej przedprodukcja już w sierpniu. Według Zuñigi Ivonne Montero i Salvador Zerboni są częścią obsady

Druga część Corona de Lágrimas

Victoria Ruffo potwierdziła na spotkaniu z mediami, że José Alberto Castro wyprodukuje sequel Corona de Lágrimas, odnoszącej sukcesy telenoweli, którą kierował w latach 2012-2013.

W ten sam sposób zapowiedziała przy tej okazji, że zarówno ona, jak i aktorzy Mane de la Parra, José María Torre i Alejandro Nones, którzy grali trójkę jej dzieci w serii, powrócą do swoich bohaterów w tym nowym dramacie.


Remake Bendita mentira

Odnosząca sukcesy telenowela Bendita mentira, w której wystąpili Angélica María, Mariana Levy i Sergio Catalán, również doczeka się remake’u wyprodukowanego przez Carlosa Moreno . Według „Pepillo” Origel w swoim felietonie dla wspomnianych mediów, aktor Kuno Becker jest brany pod uwagę jako część obsady.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź