Órfãos da Terra / Huérfanos de su Tierra: poznaj aktorów i postacie brazylijskiej telenoweli, która podbija Amerykę Łacińską


Wyprodukowany i wyemitowany przez Rede , ’ / esp. ’ ma obsadę i postacie, które zachwycają od pierwszego rozdziału


Brazylijskie melodramaty mają swoją publiczność, o czym świadczy wielka akceptacja, jaką cieszyły się w latynoskiej telewizji.

, tytuł po portugalsku, to melodramat stworzony przez Duca Rachida i Thelmę Guedes pod dyrekcją André Câmary.

W serialu, zdobywcy międzynarodowej nagrody Emmy, występują między innymi Julia Dalavia, Renato Góes, Alice Wegmann i Herson Capri, a także inne wielkie gwiazdy brazylijskiego ekranu.

Jaka jest historia „Órfãos da Terra”?

Po tym, jak zostali ofiarami bombardowania w Syrii, Missade i Elias będą musieli udać się do Libanu ze swoimi dziećmi, Khaledem i Lailą.

Wszystko się zmieni, gdy Laila zgodzi się poślubić potężnego szejka o imieniu Aziz Abdallah w zamian za pieniądze na leczenie jej brata Khaleda rannego podczas bombardowania.

Niestety Khaled umrze, a Laila będzie zmuszona uciec z rodzicami do Brazylii, nie wiedząc, że jej mąż, wielki szejk, nie zachowa spokoju i wyśle ​​zaufanego mężczyznę oraz narzeczonego córki, by ją ukarał za zdradę.

Los spłata im figla, bo oboje nie będą w stanie powstrzymać pożaru miłości, a pośrodku wszystkiego rozpęta się piekło.

Kto jest kim w „”, międzynarodowej telenoweli nagrodzonej Emmy?

Julia Dalavia jako Laila Faiek

Zdeterminowana kobieta o dużej osobowości, która musi walczyć ze wszystkim i ze wszystkimi, aby pomóc swojej rodzinie w środku przerażającego bombardowania.

Szejk Aziz Abdallah popadnie w obsesję na jej punkcie i stanie się cieniem nienawiści, z którym będzie musiał się zmierzyć, walcząc o swoją wielką miłość.


Renato Góes jako Jamil Zarif

Lojalny Libańczyk, został adoptowany wraz ze swoim kuzynem Housseinem przez Aziza Abdallaha, który uczyni go swoim zaufanym człowiekiem do tego stopnia, że ​​zostanie mu obiecany na męża córki pracodawcy, Aziza.

Sprawdź także  Aracely Arámbula rozpoczyna nagrywanie nowej wersji La madrastra

Jednak życie zmieni się całkowicie, gdy odnajdzie Lailę, swoją wielką miłość i dla której będzie musiał stoczyć zaciekłą walkę.


Herson Capri to Aziz Abdallah

Potężny szejk, który nie akceptuje oporu. Jest żonaty z trzema kobietami, ale kocha tylko swoją córkę Delilah.

Całą swoją złość poświęci Laili, odkąd uciekła w noc poślubną, zamieniając jej życie w piekło.


Alice Wegmann jako Dalila Abdallah

Arogancka i rozpieszczona dziewczyna, która jest córką szejka Aziza Abdallaha. Cieszy się ze studiowania w Londynie.

Zakocha się w Jamilu Zarif, ale odkrywając romans między nim a Lailą, zrobi wszystko, co możliwe, aby zemścić się na parze.


Ana Cecília Costa jest Missade Faiek

Matka Laili i Khaleda. Jest kobietą oddaną rodzinie, którą założyła wraz z mężem Eliasem. Jejświat wali się podczas bombardowania, w którym traci wszystko, łącznie z restauracją.


Marco Ricca to Elias Faiek

Mąż Missade, ojciec Laili i Khaleda. Jest inżynierem pochodzenia syryjskiego, kiedy wyszedł z gruzów wraz z rodziną i najmłodszym synem, aby ratować życie, musi udać się do Libanu.

Później podejmie decyzję o wywiezieniu rodziny do Brazylii, gdzie będą próbowali wieść nowe życie, nie wiedząc, że przeszłości nie da się tak łatwo ukryć.


Rodrigo Simas jako Bruno Monte Castelli

Urodzony w zamożnej rodzinie, porzuca wygodne życie, by spełnić swoje zawodowe marzenie: być świetnym fotoreporterem.

Eliane Giardini jako Rania Anssarah Nasser

Żona Michaela Nassera, związek, z którego narodzą się Aline, Zuleika i Camila. Będzie wielkim wsparciem dla rodziny Faików, dając im schronienie po przybyciu.


Paulo Betti to Michael Nasser

Jest mężem Ranii, pochodzenia brazylijskiego, jest właścicielem Importadora Nassera, które odziedziczył po dziadku. Ma dobre serce, ale uzależnienie od hazardu przysporzy jego rodzinie poważne problemy.


Anaju Dorigon jako Camila Nasser

Najmłodsza Ranii i Miguela. Jest samolubną i kapryśną kobietą, która przed przybyciem krewnych uchodźców jest wrogo nastawiona do Laili.

Sprawdź także  Gonzalo García Vivanco wyjaśnia, jaki rodzaj chemii ma z Alejandrą Espinozą w 'Corazón Guerrero'

Emanuelle Araujo jako Zuleika Nasser

Wyszła za mąż bardzo młodo i z tego związku narodziła się piękna dziewczynka. Jednak jej związek zmusił ją do powrotu do rodziców.

Poprzez randkę w ciemno i odkrywa, że ​​jej zalotnikiem jest wódz Almeidinha. 


Danton Mello jest Almeidinha

Za pośrednictwem aplikacji randkowej delegat zaczyna spotykać się z Zuleiką. Chce się ożenić, ale ona sprzeciwia się temu pomysłowi. 


Kaysar Dadour to Fauze

Człowiek niezwykle lojalny wobec swojego szefa Aziza Abdallaha. Jest jednym z popleczników, którzy podróżują z szejkiem do Brazylii, aby schwytać Lailę i Jamila.


Eli Ferreira jako Marie Patchou

Młoda kobieta, która przyjedzie do Brazylii z Konga w poszukiwaniu schronienia po tym, jak straciła syna, który, jak sądzi, został zabity przez rebeliantów w jej kraju. 

Stanie się wspaniałą przyjaciółką Laili i zatrudni ją do pracy w swoim salonie kosmetycznym w São Paulo.


Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź