Niespodzianka! Aktor odnoszącej sukcesy telenoweli Rebelde ożenił się: „Kocham cię żono”


Niezapomniany „Nico” w tym tygodniu połączył swoje życie z życiem swojej dziewczyny Denise Thuss w intymnej, cywilnej ceremonii


Życie młodzieżowej obsady odnoszącej sukcesy telenoweli Rebelde / Zbuntowani Televisa bardzo się zmieniło, odkąd Elite Way School zamknęła swoje drzwi na dobre w czerwcu 2006 roku.

15 lat później jego aktorzy nie tylko rozwinęli się zawodowo dzięki bardzo udanym karierom w medium artystycznym, ale wielu z nich znalazło również stabilizację na poziomie osobistym, tworząc własną rodzinę.

Tak jest na przykład w przypadku Anahí , która wyszła za mąż za meksykańskiego polityka Manuela Velasco w 2015 roku, a dziś jest matką dwójki dzieci, które wypełniają jej dni szczęściem i miłością.

Z kolei inni aktorzy dopiero zaczynają podążać tą ścieżką, jak Rodrigo Nehme, który zagrał Nico, pierwszego chłopaka Lupity ( Maite Perroni ) .

Aktor poślubił w tym tygodniu swoją długoletnią dziewczynę Denise Thuss.„Stanowcze kroki w tym samym kierunku. Kocham cię żono” – napisał w czwartek Rodrigo na swoim profilu na Instagramie wraz z dwoma zdjęciami, na których pozuje ze swoją nową żoną.

Reakcje kolegównie czekały.

„Jakie piękno jest piękne!”, skomentowała Zoraida Gómez , która dzieliła z aktorem pokój w Elite Way School w udanej produkcji Pedro Damian.

„Gratulacje, jesteście piękną parą” – napisała Mariana Seoane , która pracowała z Rodrigo w melodramacie Televisa Mar de amor, w którym wystąpiła Zuria Vega.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *