valeria

Netflix prezentuje oficjalny zwiastun drugiego sezonu 'Valeria’


Czasami zapominam wam powiedzieć, że jesteście moją najlepszą historią miłosną


 zaprezentował w poniedziałek, 12 lipca,  drugiego sezonu Valerii, którego światowa premiera odbędzie się 13 sierpnia„Czasami zapominam wam powiedzieć, że jesteście moją najlepszą historią miłosną.” Tak (Diana Gómez) opisuje swoją relację z niewątpliwymi przyjaciółkami: Lolą (Silma López), Carmen (Paula Malia) i Nereą (Teresa Riott). Cała czwórka będzie musiała przejść przez kluczowe momenty w swoim życiu, ale zrobią to tak, jak zawsze: razem.

Niektóre z problemów, z jakimi będą musieli się zmierzyć, będą dotyczyć Víctora (Maxi Iglesias), słabego punktu Valerii oraz Adriana (Ibrahim Al Shami), który był jej mężem do czasu pojawienia się Víctora.

O czym jest część nr 2 „”?

Przyjaciele, historie, bałagan i dużo dramatu… ale dużo więcej śmiechu. Po lecie, w którym Valeria nie robiła nic poza ucieczką od swoich problemów, nadszedł czas, aby się z nimi skonfrontować i wybrać między zaakceptowaniem publikacji powieści, która kosztowała jej małżeństwo pod pseudonimem, a rezygnacją w ujrzeniu światła, w byciu pisarką. Wszystko to, podczas gdy jej życie miłosne również się chwieje.

Drugi  Valerii będzie naładowany opowieściami o miłości i przyjaźni między bohaterką a jej niesamowitymi przyjaciółkami.

Producentem wykonawczym tego sezonu jest Plano a Plano, producentem jest , autorka sagi literackiej Valeria, wydanej przez Penguin Random House Grupo Editorial. Marina Pérez i Montaña Marchena piszą scenariusze na ten w reżyserii Inmy Torrente i Laury M. Campos.


Udostępnij
Sprawdź także  Tak Andrea Chaparro trafiła do obsady serialu Netflix „Rebelde”

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź