Młody Portorykańczyk otrzymuje ważne stypendium od Juanesa


Młody portorykański cuatrista otrzymał „stypendium Juanesa” o wartości 200 000 dolarów na studia w Berklee College of Music w Bostonie


Kolumbijski piosenkarz i autor tekstów Juanes ma serce ze złota, czego dowodem są liczne zadania społeczne, które zawsze wykonuje, zwłaszcza to ostatnie, w którym przekazał stypendium w wysokości 200 000 dolarów Xavierowi Cintrónowi.

„Dla mnie to było bardzo piękne ” – powiedział Juanes podczas wywiadu dla The Associated Press, dodając, że Xavier jest utalentowanym młodym człowiekiem, który zasługuje na tę wielką szansę.

„Ponadto jest nie tylko utalentowany grając na instrumencie, ale ma bardzo zaawansowaną mentalność” – skomentował podekscytowanyDzięki stypendium  Fundación Cultural Latin Grammy, stypendium Juanes Scholarship, młody portorykański cuatrista będzie mógł ukończyć studia w prestiżowym Berklee College of Music w Bostonie w Stanach Zjednoczonych.

Warto zaznaczyć, że 18-letni Cintron będzie mógł rozpocząć studia od września i otrzyma czteroletnie stypendium, dzięki „Beca Prodigio”, które w tym roku zostało ufundowane przez kolumbijskiego rockmana.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *