Luis Miguel: serial stoi w obliczu nowego skandalu


Dzieci byłego menedżera Luisa Miguela, Alexa McCluskeya, domagają się publicznych przeprosin od Netflix i usunięcia wszystkich scen


Jeśli chodzi o udane i kontrowersyjne seriale, to serial Luis Miguel, wyprodukowany przez giganta Netflix, stał się sukcesem.

Ale ponieważ nie wszystko jest piękne wśród gwiazd, skandale doprawiają produkcję, która teraz będzie musiała zmierzyć się z dziećmi Alexa McCluskeya, byłego przedstawiciela Sol de México.Dzieci zareagowały na sposób przedstawienia ojca, ponieważ ich zdaniem jest to bardzo dalekie od rzeczywistości.

„Był dżentelmenem w ubraniu, byciu, mówieniu. Nie pozwolił nam powiedzieć „boludo (wulgarnie imbecyl)”, i nigdy by tego nie zrobił. Nie palił ani nie pił; nic z tego” – powiedział Matías McCluskey podczas wywiadu dla programu „Ventaneando”.

Podobnie chciał jasno powiedzieć, że jego ojciec „nie był arogancki ani gangsterem”, więc nigdy nie powiedziałby nikomu zwrotów takich jak „Zamierzam się upewnić, że nigdy więcej nie będziesz pracować w tej firmie”.

Ale ponieważ sprawy nie mogły pójść lepiej, niedawno Constanza McCluskey, córka Alexa McCluskeya, potwierdziła, że ​​wniosą o środki prawcne w celu oczyszczenia pamięci ojca.

„Nie pytali nas, czy zgadzamy się na użycie imienia, wizerunku i wszystkiego, co sugeruje pamięć mojego ojca. W drugim sezonie moi bracia zareagowali i zgodziliśmy się, że zamierzamy podjąć pewne kroki – powiedziała bardzo pewnie, dodając, że rozmawiają już z „kilkoma prawnikami”.

Na koniec skomentowała, że decyzja wstępna to: „najpierw wysłać zawiadomienie do dystrybutora serii, tam wyrażamy, że nie zgadzamy się na charakterystykę mojego ojca ani na użycie jego imienia, jego dobrego wizerunku i jego sławy. „

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *