Leslie Grace jest nową Batgirl


Według Entertainment Tonight dołączy do kinowego uniwersum Comics jako w niezależnym filmie .


Piosenkarka, autorka tekstów i , znana z przełomowej roli w In the Heights, dołącza tym samym do Universe jako Barbara Gordon aka , co potwierdził dodatkowo The Hollywood Reporter.

zostanie wydany w HBO Max i stanie się jednym z pierwszych dużych projektów DC, który będzie miał ekskluzywną premierę na platformie streamingowej.

Filmowcy Adil El Arbi i Bilall Fallah wyreżyserują na podstawie scenariusza Christiny Hodson; a zostanie wyprodukowany przez Kristin Burr.

Grace niedawno zaczęła swoją karierę aktorską, biorąc udział w „In the Heights”, filmie Jona M. Chu opartym na musicalu Lin Manuela Mirandy, w którym zagrała Ninę Rosario.

„To moje pierwsze »coś« na ekranie jako aktorki, co za anomalia za pierwszym razem. Rzadko zdarza się znaleźć projekty i ludzi, w których czujesz się jak w domu. Wiedziałam, że będę bardzo rozpieszczona tym doświadczeniem” – powiedziała wokalista „Lo Siento” w wywiadzie w maju.

Barbara Gordon, córka komisarza policji w Gotham, Jima Gordona, jest najsłynniejszą wersją Batgirl, która ma wiele postaci w pelerynie i kapturze. Batgirl powstała w 1961 roku jako Betty Kane, a postać została zmieniona w 1967 roku na potrzeby serialu telewizyjnego Batman, w trzecim sezonie, kiedy kierownictwo sieci chciało przyciągnąć do serialu żeńską publiczność. Yvonne Craig grała tę postać w programie telewizyjnym z lat 60., a Alicia Silverstone grała ją w filmie Joela Schumachera Batman i Robin z 1997 roku.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź