Laura Pausini zagra w filmie dla Amazon Prime Video


Produkcja Laury Pausini będzie dostępna na Amazon Prime Video w 2022 roku


Laura Pausini zaczęła kręcić film, który jest wynikiem pomysłu samej światowej sławy piosenkarki. Jak ogłosiło we wtorek Amazon Studios, będzie dostępny za pośrednictwem platformy telewizyjnej Amazon Prime Video w 2022 roku.

Wyprodukowany przez Endemol Shine Italy i wyreżyserowany przez Ivana Cotroneo, który z Monicą Ramettą jest również odpowiedzialny za scenariusz, film fabularny stanowi debiut kinowy artystki odpowiedzialnej za muzyczne hity, takie jak „Entre tú y mil mares” czy „Se fue”.

Jak czytamy w oświadczeniu, film „wynajduje nowy gatunek, robiąc miejsce dla miłości Pausini do kina, która odkrywa przed widzami swoją prawdziwą duszę w niewidzianych wcześniej momentach życia prywatnego i zawodowego”.

„Od dawna otrzymywałam oferty na projekty filmowe, ale nie mogłam znaleźć niczego, co byłoby na tyle wyjątkowe, aby poświęcić swój czas i energię ” – powiedziała Pausini w oświadczeniach.

Wyjaśnia, że ​​w lutym 2020 roku, po spotkaniu z Amazon Studios, zdała sobie sprawę, że „istniała historia, której nigdy nie opowiadałam” i że była ona ważna dla najlepiej sprzedającej się autorki piosenek i wykonawczyni.

Laura Pausini wyróżniona na Oskarach

Pausini rozpoczęł pracę nad projektem z Cotroneo na krótko przed swoim triumfalnym wieczorem na ostatniej edycji Złotych Globów, w którym zdobył nagrodę za najlepszą oryginalną piosenkę za piosenkę „Io Sí ( Seen ) ”, co uczyniło ją również pierwszą Włoszką nominowaną do Hollywoodzkiego Oscara w tej kategorii.

Kim jest Laura Pausini?

Producentka muzyczna, współpracowniczka telewizyjna, a zwłaszcza piosenkarka i autorka tekstów, zadebiutowała we Włoszech w wieku 18 lat, kiedy wygrała prestiżowy festiwal w Sanremo w 1993 roku.

Od tego czasu wydała 13 albumów studyjnych, zarówno w języku hiszpańskim, jak i włoskim, z których sprzedała ponad 70 milionów płyt i które przyniosły jej nagrody, takie jak Grammy za „najlepszy album latynoskiego popu” za album „Słuchaj” ( 2006 ). Jest bardzo doceniana na rynkach hiszpańskojęzycznych.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *