La desalmada: opowieść o miłości i zemście


Producent Televisa, José Alberto Castro (Por amar sin leyMédicos, línea de vida) zaprezentował prasie swoją nową telenowelę z luksusową obsadą: Livia BritoJosé RonMarlene FavelaMarjorie de SousaEduardo Santamarina i Kimberly Dos Ramos


Niezwykła historia

La desalmada to bardzo, bardzo specjalna historiaJest to historia, która nie jest powszechna, ponieważ zaczyna się od chęci wymierzenia sprawiedliwości, ale gdy miłość stanie się obecna, zmieni się kurs. Chodzi o ukaranie tego, kto to zrobił. Zranienie, zdemaskowanie tych, którzy wydają się dobrzy i próbowanie zrozumieć powody tych, którzy wydają się źli” – powiedział podczas prezentacji José Alberto Castro, producent wykonawczy telenoweli.

Klasyczny melodramat

Powód wyboru tej historii? Castro skomentował: „Myślę, że publiczność miała wielki apetyt na powrót do tych klasycznych melodramatów wielkich pasji, intymnych problemów, rodzinnych sekretów. Obecne toczą się między nowoczesnością, narko klimatami… Wszystkie tego rodzaju sprawy, myślę, że już trochę przejadły się i myślę, że był ten konkretny moment, ta wspaniała okazja, aby wrócić z klasyką, aby ponownie ożywić te pasje telenowel, z naszych domów, z naszych gospodarstw, z naszych pól.. Dlatego podjąłem taką decyzję i oczywiście także ze względu na to, że przynoszę ludziom wspaniałe krajobrazy, otwarte, szerokie przestrzenie. Po tak długim zamknięciu było to coś, co trzeba było zabrać dla publiczności”. 


Liwia Brito

„Fernanda to bardzo silny charakter, ma wielkie pragnienie sprawiedliwości, jest bardzo wytrwała, jest bardzo inteligentna. Na początku była bardzo kochającą kobietą, spokojną, z rodziną, z bliskimi i nagle ma sytuację, która sprawia, że ​​się zmienia. Od tego momentu staje się „bezduszna” i odnajduje miłość szukając sprawiedliwości ” – mówiła bohaterka opowieści o swojej postaci.


Jose Ron

Melodramatyczny łamacz serc wyjaśnił, co skłoniło go do wybrania tej, a nie innej historii. „Po pierwsze musi mnie to ekscytować – nie mogę zrobić czegoś, co mnie nie uszczęśliwia, co mnie nie ekscytuje – a zarówno postać, historia, jak i wyjątkowość miały duży wpływ. Nie mówię tego, ponieważ jestem tutaj, ale praca z guerito [odnosi się do producenta telenoweli} jest bardzo wyjątkowa, bardzo go kocham, jestem mu bardzo wdzięczny, że ​​jest producent tej historii, co było dla mnie czymś kluczowym” – powiedział. 


Marjorie de Sousa

Wenezuelska aktorka wyraziła swoje podekscytowanie powrotem do roli antagonistki w tym melodramacie. „Chciałam wrócić, [i] być łotrem. Nie byłam łotrem od wielu lat. Wierzę, że w tych czasach, w których żyjemy, musimy dziękować za wszystko, bo wszyscy tu jesteśmy, jesteśmy zdrowi i mamy cudowny projekt, który dodatkowo sprawi, że będziemy się bawić, żyć, marzyć, kochać”. 


Eduardo Santamarina

Meksykański aktor dokona również wielu złych czynów w telenoweli. „Uwielbiam grać złoczyńców, ostatnio robię złoczyńców i myślę, że najbardziej dziękuje mi za to moja żona, ponieważ wracam do domu jako cerita. Tutaj wydobywa się demony, które wszyscy mamy jako ludzie i tak jest w przypadku Octavio. Wymaga wielu demonów, które jako aktor muszę wnieść do postaci”.


Marlena Favela

Meksykańska aktorka podzieliła się radością z dodania kolejnego nowego projektu dla swojego domu, Televisa. „To firma, która widziała, jak się narodziłam, tutaj studiowałam w CEA, wszyscy mnie znają od dziecka, znałam ich wszystkich, a powrót to jak powrót do domu ” – powiedziała.


Historia

La desalmada opowiada historię Fernandy (Brito), kobiety naznaczonej wielką tragedią, ponieważ w noc poślubną jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Z biegiem lat piękna młoda kobieta staje się twardą i bezduszną kobietą poszukującą sprawiedliwości, ale nie liczyła , że przy okazji się zakocha


Wielka premiera

Telenowela ma premierę dzisiaj, 5 lipca w Meksyku!

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *