’La cocinera de Castamar / Kucharka z Castamar': hiszpański serial, który możesz obejrzeć na Netflix


Seria Antena 3 zdołała wślizgnąć się na Polski Netflixie


’La cocinera de Castamar / Kucharka z Castamar' zagościła na Polskim Netflix’ie.

Historia rozpoczyna się w roku 1720, w Madrycie. W tym serialu Michelle Jenner gra kulturalną młodą kobietę, która traci wszystko po śmierci ojca na wojnie i aby przeżyć, znajduje się w pałacu Diego, księcia Castamar (Roberto Enríquez) jako kucharka. Dzięki swoim umiejętnościom kulinarnym wygra nawet samego księcia.

W Pałacu gotuje dla Diego, księcia Castamar. Owdowiały o ponurej przeszłości, ale przybycie Clary zmienia jego życie. Stopniowo zdają sobie sprawę, że są zakochani. Różnica w klasach społecznych jest jednak główną przeszkodą w byciu razem.

To adaptacja La cocinera de Castamar Fernanda J. Muñeza , książki, której akcja toczy się w 1720 roku.

W tej historii nie brakuje zakazanych romansów, intryg i odwagi nielicznych zdeterminowanych do buntu przeciwko status quo. Dlatego ten tytuł zawiera wszystkie „składniki” bardzo ekscytującej historii.


Pierwszy sezon serialu Kucharka z Castamar, składa się z aż 12 odcinków, które w całości trafiły na Netfliksa.  W roli głównej mamy Michelle Jenner, mająca na swoim koncie role w takich produkcjach jak: Pokonać lękJulietaStraszny hiszpański film. W pozostałych rolach: Roberto Enríquez, Hugo Silva, Enrique de Arcona, Maxi Iglesias, Òscar Rabadan, Fiorella Faltoyano, María Hervás, Mónica López. 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *