La Casa de Papel: niektóre postacie wrócą z własną serią?


Sukces serii zwiększył możliwość wydania niektórych spin-offów. Tak powiedział jej twórca, Álex Pina


Twórca popularnego hiszpańskiego serialu „ La Casa de Papel/ Dom z papieru”, Álex Pina , zaskoczył pół świata, sugerując możliwość, że historia złodziei nie skończy się na piątym sezonie. Najnowsza odsłona (sezon 5) trafi do Netflixa pod koniec roku i zakończy fabułę.

Teraz lider projektu zasiał wątpliwości i nadzieję zarówno fanom tego hiszpańskiego wydarzenia telewizyjnego, jak i niektórym aktorom, którzy być może nie powinni całkowicie pożegnać się z postaciami, które doprowadziły ich do sławy. W szczególności Pina podkreśliła pięć imion postaci, które mogą powrócić w przyszłym spin-offie, a także podkreślił, że mają wiele chęci do realizacji tych projektów.

„Mamy wiele możliwości dla niektórych spin-offów. Tak. I myślę, że to dzięki silnej i potężnej tożsamości postaci. Myślę, że prawie wszystkie postacie w „La Casa de Papel” mają dwoistość, którą chcielibyśmy zobaczyć w spin.-off. Moglibyśmy zobaczyć każdego z nich w innych kontekstach „, powiedział w wywiadzie dla OprahMag.com.Jasne jest, że ostatnie słowo w sprawie LCDP nie zostało jeszcze powiedziane i dlatego w poproszono Pinę o więcej szczegółów. Zapytany, Álex powiedział: „Myślę, że Arturito mógłby mieć czarną komedię. Przypadek Berlina dla jego własnego serialu jest bardzo jasny: jest mizoginem, psychopatą, egocentrykiem, narcyzem, przestępcą, gwałcicielem. Ale jest wiele osób, które go uwielbiają, bo ceni sobie przyjaźń, lojalność czy braterstwo. Od Nairobi po Profesora. Denver to kolejna postać mająca własny urok.

Te wypowiedzi są uzupełnieniem wypowiedzi aktora Pedro Alonso, który gra Berlina, który wykazał się podobną opinią. „Wszystkie postacie mają możliwość na dobry spin-off. Wszystkie zyskały tyle siły, że możnaby prawie zrobić jeden z nich” – powiedział.

Mając te informacje na stole, nie zdziw się, jeśli po rzekomym ostatnim sezonie LCDP nastąpi boom na serię, a przez to skuszą zarówno Netflix, jak i hiszpański zespół do dalszego rozwijania przygody.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *