Kuno Becker może zagrać w bioserialu „Cepillín” Dowiedz się więcej!


Syn tak zwanego „teleklauna” zapewniał, że ma wielkie plany, a w jednym z nich występuje jego przyjaciel Kuno Becker


Po odejściu ukochanego Cepillína, który na wiele lat stał się ikoną rozrywki, powstało wiele pomysłów, by oddać hołd „Payasito de la Tele”, a q jednym z nich może zagrać aktor Kuno Becker.

I to właśnie niedawno Ricardo González Jr., syn Cepillína, ujawnił podczas spotkania z prasą, że ma wiele planów, a jednym z nich jest muzeum i serial opowiadający o życiu jego ukochanego ojca.

Są plany serii, są plany muzealne, ale dzieje się tak, że nie wszystko jest takie proste, tak szybkie, a potrzebne są pieniądze, potrzebni są inwestorzy” – wyjaśnił, dodając, że już mają na myśli, kto po mistrzowsku reprezentowałby się jako Cepillín.„Jako dorastający Ricardo, to mój syn, który jest taki sam jak on i chciałbym, żeby jako dorosły wystąpił Kuno Becker. Jest świetnym przyjacielem i świetnym aktorem, chciałbym, żeby to był on, poza tym jest bardzo chudy, więc pasowałoby to do niego bardzo dobrze ”- powiedział.

Jednak do tej pory Kuno Becker nie skomentował sprawy, ale Ricardo uważa, że ​​nie odmówi, ponieważ utrzymują wielką przyjaźń.

„Nie rozmawiałem z nim, dowie się teraz od was, ale jest bardzo dobrym przyjacielem, więc kiedy się zobaczymy, wybuchnie śmiechem, to znaczy, że mu się ten pomysł spodoba” – zakończył.


Udostępnij
Sprawdź także  Netflix udostępnia zwiastun drugiego sezonu „Monarca”

Zostaw odpowiedź