Krewna Maite Perroni nagrywa swoją pierwszą telenowelę w wieku 13 lat!


Utalentowana nastolatka jest częścią obsady melodramatu Vencer el pasado, opowiadania z udziałem Angelique Boyer, Eriki Buenfil i Sebastiána Rulli


Vencer el pasado, trzecia odsłona odnoszącej sukcesy serii „Vencer”, która była nagrywana od kilku miesięcy w Meksyku pod produkcją Rosy Ocampo z Angelique Boyer, Eriką Buenfil i Sebastiánem Rullim w roli bohaterów, rozpoczyna karierę telewizyjną utalentowana, niespełna 13-letnia nastolatka, która odziedziczyła po rodzicach pasję artystyczną.

Mówimy o Marii Perroni, córce meksykańskiej aktorki i piosenkarki Mariany Garzy oraz meksykańskiego aktora Pablo Perroni, których widziano w odnoszących sukcesy telenowelach Televisa, takich jak Alcanzar una estrellaAlboradaYo no creo en los Hombres i La Candidata.

„María nie tylko zaczyna w telewizji, zdobywając tę ​​szansę dzięki swojej pracy i zaangażowaniu, ale jest w rękach mojej nauczycielki, wspaniałej istoty ludzkiej, od której nauczyłam się jak być aktorką oraz która ukształtowała mnie jako kobietę i kobietę-artystkę. Dziękuję Benjamin Cann [odnosi się do reżysera Vencer el pasado,] zawsze. Moje serce bije ze szczęścia i wdzięczności. Co za tym idzie jestem dumna „- napisała niedawno Garza na Instagramie.

Wiele osób nie wie, że María jest również rodziną odnoszącej sukcesy meksykańskiej aktorki i piosenkarki Maite Perroni, ponieważ jej ojciec jest kuzynem exRBD.Równie utalentowana i ładna jak jej rodzina, nastolatka ma wszystko co potrzebuje, by stać się przyszłą bohaterką telenowel, ale być może, kto wie, będzie następczynią Maite.„Mój pierwszy projekt w telewizji. Dziękuję Rosy Ocampo, Benjamín Cann, Pilar Padilla i całemu zespołowi z Vencer el Pasado za danie mi tej wspaniałej okazji i rozpieszczanie mnie. Nie przegap Vencer el Pasado od 12 lipca o 8: 30 na Las Estrellas”, María niedawno napisała na swoim profilu na Instagramie wraz z kilkoma zdjęciami z nagrań, w których pojawia się w towarzystwie aktorki Any Pauli Martínez .

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *