Kiedy premiera serialu „S.O.Z. Soldados o Zombies”?


Seria ośmiu odcinków po 30 minut każdy będzie miała premierę 6 sierpnia w Meksyku i 240 innych krajach


Amazon Prime Video ogłosiło, że meksykańska seria „S.O.Z. Soldados o Zombies” dołączy do platformy 6 sierpnia w Meksyku i 240 innych krajach.

Ta produkcja będzie miała osiem 30-minutowych odcinków, a w rolach głównych wystąpią Hiszpanie Sergio Peris-Mencheta (Snowfall, Life Itself), Fátima Molina (¿Quién Mató A Sara? / Kto zabił Sarę?, Diablero) i Horacio García Rojas (Diablero, Narcos: México), a także Adria Morales (La reina soy yo), Toby Schmitz (Black Sails), Steve Wilcox, James Moses Black (This is us), Jorge Jiménez (Narcos: México) i Vico Ortiz ( Our Flag Means Death).Amazon Prime Video ogłosiło, że fabuła tego serialu skupi się na „Alonso Marroquín”, lordzie narkotykowym, który ucieka z więzienia w Meksyku, aby uniknąć ekstradycji i ukryć się na środku pustyni.

Tymczasem po drugiej stronie granicy eksperyment przeprowadzony przez armię Stanów Zjednoczonych ze świniami w bazie wojskowej kończy się niepowodzeniem i meksykańska jednostka policji, która prześladuje „Marroquína”, zostaje zarażona, przekształcając ich w nowy gatunek zombie z umiejętności specjalnymi. Armia i nowy gatunek spotykają się w kryjówce Marroquina, gdzie rozpoczyna się walka o przetrwanie.

„S.O.Z. Soldados o Zombies” reżyseruje Rigoberto Castañeda (Km 31), a za produkcję odpowiada Dynamo (Falco, Narcos) i Red Creek (Rompan Todo), jest stworzone i wyprodukowane przez Nico Entel (Rompan Todo, Sins of my father). ) i Miguela Tejada-Flores (La Venganza de los Nerds, Fright Night Part 2), a producentami są Nico Entel, Miguel Tejada-Flores, Andrés Calderón, Juan Uruchurtu i María José Gómez.

Na ścieżce dźwiękowej serialu znalazły się między innymi Molotov, Control Machete, T. Rex z udziałem Ringo Starra, Eltona Johna, Nine Inch Nails, X Ambassadors, The 1975 i IDLES, a także tytułowy utwór „S.O.Z: No estamos muerto”, Alemána La Plebada.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *