Kiedy premiera serialu HBO Max „Los Ausentes”?


Serial z Marią Flor i Eromem Cordeiro będzie miał dziesięć odcinków, a każdy z nich opowie inną historię


Nowe produkcje trafią na platformę HBO Max. Zgodnie z oświadczeniem, „Los Ausentes”, pierwsza brazylijska historia Max Original wyprodukowana przez WarnerMedia Latin America, będzie miała premierę 22 lipca wyłącznie w HBO Max (póki co brak informacji o premierze w Polsce).

Serial ma dziesięć odcinków, z udziałem Marii Flor i Eroma Cordeiro, jest zgodny z rutyną agencji śledczej dla osób zaginionych. To tragedia, która może dotknąć każdego, w każdym wieku i klasie społecznej, a dzieje się to z różnych powodów.

W fabule, po zniknięciu córki „Sofíi”, były szef policji „Raúl Fagnani” (Cordeiro), otwiera agencję „Ausentes”, która słynie na przedmieściach São Paulo z przyjmowania wszelkiego rodzaju klientów, zwłaszcza tych, którzy nie mogą lub nie chcą iść na policję. W ten sposób „Raúl” wciąż ma nadzieję dowiedzieć się, co stało się z jego córką.

Przybycie „Marii Julii” (Maria Flor) do Ausentes  zmienia codzienną rutynę. Uciekła z Buenos Aires po tajemniczym zniknięciu jej ojca, co daje jej nadzieję, że zobaczy go ponownie. Badając zniknięcie swoich krewnych, para śledczych zagłębia się w poszukiwanie wskazówek, aby rozwiązać sprawy, które trafiają do agencji.

W każdym odcinku „Los Ausentes” opowiadana jest nowa historia. W serialu biorą udział m.in. Jacqueline Sato, César Troncoso, Indira Nascimento, Nuno Leal Maia, Negra Li, Flávia Garrafa, Augusto Madeira.

„Los Ausentes” zostało stworzone przez Marię Carmem Barbosę i Thiago Luciano, ze scenariuszami Thiago Luciano, Rene Belmonte oraz Bruno Passeri.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *