Karol Sevilla wydaje nowy singiel „Nadie te entiende”


Po swoim debiutanckim singlu ma premierę utworu wyprodukowanego przez Mango i Nabález


Po tym jak Karol Sevilla wydała swój debiutancki singiel „Tus besos” na początku roku, teraz w drugiej połowie 2021 roku prezentuje swój kolejny singiel zatytułowany „Nadie te entiende”

Artystka nie daje swoim fanom przerwy w nowej muzyce. Piosenka została wyprodukowana przez Mango i Nabáleza, ten ostatni był również odpowiedzialny za kompozycję piosenki, obok Juana Pablo Villamila de Morata.

Ten singiel jest właśnie dołączył do „Tus besos”, który od premiery pozostawał na pierwszym miejscu w radiu w Meksyku i Argentynie, a także dołącza do „Desde hoy”, utworu będącego częścią kampanii Księżniczek Disneya i którego wideo ma już kilka milionów wyświetleń na YouTube.

Piosence towarzyszy teledysk, który został nakręcony w Mexico City pod kierunkiem Rodrigo Aroca. W nim piosenkarka przenosi użycie koloru na inny poziom i można zobaczyć, jak gra osiem różnych postaci.

Oprócz muzyki, w tym roku Karol Sevilla zaprezentuje na platformach Disneya serial „Siempre Fui Yo”, w którym występuje u boku Pipe Bueno. Obecnie jest częścią kampanii handlowych Kellogg’s Pedigree i Choco Krispis.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *