J Balvin i Skrillex wydają „In Da Getto”


W teledysku i pojedynczej grafice jest obecny znany komik Tik Tok,


Kolumbijczyk  współpracuje ze Skrillexem przy nowej piosence i teledysku „”. Teledysk wyreżyserowany przez Alfreda Marroquína oddaje chwytliwą energię utworu, gdy podąża za duetem na różnych imprezach.

W teledysku i grafice singla jest znany komik Tik Tok , jeden z najszybciej rozwijających się twórców treści na platformie, który początkowo podzielił się grafiką singla na początku tego tygodnia, podobnie jak Mufasa, który tańczy w teledysku z Balvinem, oprócz bycia jednym z tancerzy na platformie TikTok.

”, wyprodukowany przez Skrillexa i Tainy, wpasowuje się mocno jako idealny hymn lata. Nowy singiel zawiera elementy przeboju z lat 90. „In De Ghetto” Davida Moralesa oraz The Bad Yard Club z udziałem Crystal Waters i Delta.

Oryginalny motyw Moralesa był ikoną w kulturze Nowego Jorku w latach 90., więc było rzeczą naturalną, że Balvin, i Tainy wyobrażali sobie jego elementy we własnej wizji jako nowy motyw lata.

Wraz z wydaniem „In Da Getto”,  zapowiada kilka multidyscyplinarnych kolaboracji, a także nową edycję swojej kolekcji „Neón” . Przedstawiając miłość Balvina jako kolekcjonerską efemerydę, artysta i Hasbro wypuszczają pierwszą figurkę Transformers opartą na artyście, „J Balvintron”, która będzie dostępna w przedsprzedaży za 69,99 USD we wtorek, 13 lipca.

Wiadomość o Transformersach pojawia się po ogłoszeniu współpracy Balvina z Kokies w dwóch limitowanych edycjach zabawek, figurce z różowymi włosami i drugiej z blond włosami J. Balvina, które są dostępne w przedsprzedaży i zostaną wysłane pod koniec lipca.

Wreszcie, J Balvin ogłasza „Neon” Punta Cana – plażowe doświadczenie all-inclusive z występami na piasku, dyskotekami w Punta Cana i imprezami przy basenie na różnych basenach wokół posiadłości Punta Cana, gdzie wliczone są posiłki i napoje, co odbędzie się w grudniu br. na Dominikanie. „Neón” Punta Cana to rozszerzenie serii Balvin „Neón”, w której trzy weekendy ogłoszone we wrześniu w Las Vegas są całkowicie wyprzedane, a w których występują J Balvin i jego przyjaciele.

Sprawdź także  Oto inscenizacja Solea i jej 'Palante'. Hiszpańskiej piosenki na Eurowizję Junior 2020

Udostępnij

Zostaw odpowiedź