Eiza González tworzy historię dzięki luksusowej firmie modowej


González zostaje pierwszym ambasadorem Bvlgari w Ameryce Łacińskiej


Eiza González pozostaje na radarze wielkich międzynarodowych marek modowych, ponieważ jest teraz nową twarzą marki Bvlgari, stając się tym samym pierwszą latynoamerykańską ambasadorką włoskiego domu w Ameryce Północnej.

To za pośrednictwem sieci społecznościowych Eiza opublikowała wiadomość: „Z przyjemnością ogłaszam, że dołączam do rodziny @bulgari! Czuję się niesamowicie wdzięczna, że jestem pierwszą Latynoską, która została ich ambasadorem w Ameryce Północnej”.

Podobnie Eiza González podziękowała luksusowej firmie za zaszczyt bycia częścią kultowej włoskiej marki „która reprezentuje elegancję i wyrafinowanie na całym świecie. Jestem chętna, aby zobaczyć wszystko, co zamierzamy osiągnąć razem”, napisała.


Eiza Gonzáles, najlepiej zarabiająca aktorka w Hollywood

Kilka miesięcy temu, według danych portalu „The Numbers”, González znalazła się na piątym miejscu na liście najlepiej zarabiających gwiazd, według krajowej kasy filmów, w których grali wiodącą rolę w 2021 roku i dwóch poprzednich latach.

Jednak Eiza jest pierwszą kobietą na liście, zaraz za Samuelem L. Jacksonem, który prowadzi w tabeli, Tomem Hollandem, Liamem Neesonem i Willem Smithem.

Udostępnij
Sprawdź także  Veinteañera, divorciada y fantástica - trailer

Zostaw odpowiedź