Dowiedz się, kto jest kim w telenoweli „La desalmada”


Premiera melodramatu miała miejsce w poniedziałek 5 lipca w Las Estrellas


Odliczanie do premiery długo oczekiwanej telenoweli La desalmada wreszcie się skończyło. Po miesiącach żmudnych dni nagrywania przy ścisłych środkach sanitarnych, nowa gwiazdorska seria Televisy wyprodukowana przez José Alberto Castro została zaprezentowana w poniedziałek 5 lipca.

Dzięki opowieści o miłości i zemście, imponujących naturalnych krajobrazach Meksyku i luksusowej obsadzie prowadzonej przez Livię Brito i José Rona, klasyczny melodramat obiecuje trafić w gusta widzów.

To są postacie w La desalmada

Z drugiej strony obsada La desalmady jest jedną z najbardziej wyczekiwanych, jakie ma telenowela w ostatnich latach. A to dlatego, że łączy talent wielkich i popularnych gwiazd z powrotem wybitnych artystów do aktorstwa i włączeniem świeższych twarzy, gotowych pokazać cały swój talent.

Oto kto jest kim w tej ekscytującej fabule hacjend i rodzinnych sekretów, która wzbudziła wysokie oczekiwania:

Livia Brito jako Fernanda Linares

Po skandalu, w którym brała udział w zeszłym roku, Livia Brito powraca do telenoweli jako bohaterka La desalmady. W serii kubańska aktorka zagra silną „Fernandę Linares” , kobietę, która będzie szukać zemsty na bezwzględnym mężczyźnie, który zabił jej męża „Santiago Ramírez”, zgwałcił i próbował zamordować pewnej tragicznej nocy lata temu w Ichámal.

Podczas prezentacji prasie telewizyjnego dramatu 1 lipca Brito określiła swoją postać jako „bardzo silną, która ma wielkie pragnienie sprawiedliwości, jest bardzo wytrwała, jest bardzo inteligentna”.

„Na początku była bardzo kochającą kobietą, bardzo spokojną, z rodziną, z bliskimi i nagle ma sytuację, która ją zmienia. Potem, od tego momentu, staje się 'bezduszną' i odnajduje miłość szukając sprawiedliwości.”


José Ron to Rafael Toscano

Stając się „Królem Midasem” telenowel od Televisa, José Ron powraca na mały ekran jako „Rafael Toscano” , męskiego bohatera tego remake’u z La Dama de Troya.

Rafael' jest człowiekiem atrakcyjnym, wyczynowym i zarozumiałym, ale także posiadaczem także wielkiej szlachetności, odwagi, hojności i pracowitości. W fabule zaręczy się ze swoją przyjaciółką „Isabellą Gallardo” , ale po spotkaniu z „Fernandą” zostaje urzeczony jej urodą i żywiołową osobowością.

Jego miłość do „Bezdusznej” całkowicie zmieni jego plany, a szereg problemów wywołają właśnie jego uczucia do tej kobiety. Z drugiej strony „Rafael” odczuwa głęboki podziw i szacunek dla swojego ojca „Octawio” , z którym łączy go miłość i konflikt.

Eduardo Santamarina to Octavio Toscano

Eduardo Santamarina powraca do melodramatów jako enigmatyczny „Octavio Toscano” , wielki czarny charakter z La desalmady.

„Octavio” to najpotężniejszy właściciel ziemski w Ichámal, właściciel najbardziej imponującej hacjendy i miejskiej lodówki. Ze skromnych początków udało mu się zdobyć władzę i bogactwo dzięki swojej przebiegłości i osobistej sile. Towarzysko uroczy i bardzo sympatyczny, wydaje się być hojnym człowiekiem, najlepszym mężem i ojcem.


Jest jednak wielkim oszustem, który za swoim nienagannym wizerunkiem ukrywa zbrodnie, które popełnia, aby ugasić swoje uzależnienie od pieniędzy i władzy. Jest też egocentrykiem, macho i kobieciarzem. Wśród jego kochanków najważniejsza będzie „ Julia Torreblanca” , jego była dziewczyna, a obecnie żona jego partnera „Germána Gallardo”. 


Marlene Favela jako Leticia Lagos

Po kilku latach z dala od aktorstwa i zostania matką, Marlene Favela wraca frontowymi drzwiami do dramatu telewizyjnego jako cnotliwa „ Leticia Lagos de Toscano” , żona złego „Octavio” i matka „Rafaela” w La desalmada.

Leticia” to wyrafinowana, hojna i wrażliwa osoba, która poświęca się byciu wspaniałą matką i gospodynią domową. Jako żona jest bardzo kochająca, ale nie wie, jakiego bezwzględnego, niegodziwego i złośliwego mężczyznę ma za męża. W miarę upływu czasu odkryje, że jej niechętny partner nie jest tym, za kogo się uważa. To oznacza dla niej zmiany pod każdym względem.


Marjorie de Sousa to Julia Torreblanca

Po kilku latach nieobecności na ekranach, Marjorie de Sousa pojawia się ponownie w telenowelach jako „Julia Torreblanca de Gallardo”, silnaantagonistka w La desalmada.

„Julia” to manipulująca i ambitna kobieta, której elementem była opieka nad córką „Isabella”. Wyszła za mąż z zainteresowania „Germánem Gallardo”, ale zdradza go z jego przyjacielem „ Octavio Toscano” , jej młodzieńczym ukochanym.

O swojej roli De Sousa powiedział kamerom Las Estrellas: „ Będzie odpowiedzialna za tworzenie pajęczej sieci we wszystkich historiach. Ona będzie zadzierać ze wszystkimi i zepsuje wszystkim życie”.


Sergio Basáñez to Germán Gallardo

Po jego specjalnym występie w ¿Qué le pasa a mi familia?Sergio Basañez dołączył do obsady La desalmada aby dać życie „ Germán Gallardo” , ojca „Isabelli” i męża „Julii”.

Ta postać jest wykształcona, odpowiedzialna, ma dobre uczucia i jest pewna, że ​​ma dobre, łatwe życie, ponieważ jest spadkobiercą fortuny. Nagle zobaczy, jak jego życie rozpada się na twoich oczach po złych decyzjach, które doprowadzą go do bankructwa.

W swojej rodzinie jest kochającym ojcem i mężem, ale manipulowanym przez swoją dominującą żonę. 


Kimberly Dos Ramos to Isabella Gallardo

Kimberly Dos Ramos gra kapryśną antagonistkę Isabellę Gallardo , kobietę kierującą się pasją, władzą i klasą społeczną.

W opowieści córka „Julii” i „Germána” jest nienasyconą kobietą, która dorastała w otoczeniu luksusu. Zaręcza się z „Rafaelem”, ale tylko z zainteresowania, bo kocha „ Rigoberto Murillo” , pionka, z którym straciła dziewictwo, ale z którym odmawia sformalizowania związku, ponieważ nie należy do jej sfery. 


Francisco Gattorno to Antonio Estudillo

Szarmancki Francisco Gattorno będzie odpowiedzialny za ożywienie „Antonio Estudillo”, burmistrza Ichámal i sojusznika „Octavio” .

Antonio” to skorumpowany człowiek, który udaje obrońcę miasta, aby ukryć oszustwa, które popełnia za swoich rządów. Lubi dobre życie i od czasu do czasu doda nutkę humoru. Będzie uwikłany w problemy i poniesie wszystkie konsekwencje swoich działań.


Azela Robinson jako Martina Fernández

Po debiucie Azela Robinson wcieli się w Martinę Fernández, pierwszą damę miasta w La desalmada i matkę Davida.

Martina” to kobieta ambitna, podła i obsesyjnie religijna, tarcza, pod którą kryje się, by popełniać swoje występki. Kiedy jej syn zakochuje się w młodej kobiecie, która jej zdaniem jest niemoralna z powodu swojej przeszłości, zrobi wszystko, co możliwe, aby ich rozdzielić.


Juilo Vallado to David Estudillo

Julio Vallado gra „David Estudillo Fernández” , najlepszego przyjaciela „Rafaela Toscano”, z którym łączy go niemal braterski związek.

David' to oddany lekarz weterynarii, który w przeciwieństwie do swoich rodziców wyznaje uczciwość, sprawiedliwość i szlachetność. Jest także orędownikiem ekologii.


Alberto Estrella to Carmelo Murillo

Alberto Estrella będzie wcielał się w skomplikowaną postać 'Carmelo Murillo', brygadzisty farmy ' Octavio' i prawą rękę we wszystkich jego interesach, legalnych i nielegalnych.

Dla swojego pracodawcy pomocny „Murillo” jest gotów nawet zabić. Za ślepą lojalnością kryje się również tajemnica. Ma syna „Rigoberto”, z którym łączy go skomplikowana relacja.


Gonzalo García Vivanco to Rigoberto Murillo

Gonzalo García Vivanco to „ Rigoberto Murillo” , jeden z antagonistów i pracowników farmy „Toscano”. Od dzieciństwa przyjaźni się z „Rafaelem” i „Isabellą”, z którą ma sekretny romans, o który będzie walczył całym swoim arsenałem.


Laura Carmine jako Angela Hinojosa

Laura Carmine weszła w skórę ' Ángela Hinojosa' , najlepszej przyjaciółki i wspólniczki 'Isabelli'.  

Podczas swojego pobytu odkryje tajemnice skrywane w miasteczku i zwiąże się z kochankiem swojej powierniczki, „Rigoberto”.


Daniel Elbittar jako César Franco

Mając za sobą lata kariery artystycznej, Daniel Elbittar zadebiutował w telewizji Televisa jako główny antagonista La desalmady. Wenezuelski aktor zagra „ Césara Franco” , człowieka, który z powodu „Octavio” spędził kilka lat w więzieniu.

Wszyscy boją się go z powodu jego mrocznej aury, ale nie są świadomi urazy i bólu, które nosi w sobie po niesprawiedliwościach, których doświadczył w swojej przeszłości. Pojawia się w Ichámal w poszukiwaniu zemsty i stanie się największym sojusznikiem „Fernandy”. Jednak on też się w niej zakocha.

„Jest postacią z bardzo ważnym ładunkiem emocjonalnym, ponieważ staje się antagonistyczną częścią historii miłosnej między José Ronem i Livią Brito. Jest postacią, którego córka została zabita, trafił do więzienia, jego żona umiera w depresji, potem wraca szukać zemsty i zakochuje się w głównej bohaterce i tu wszystko się komplikuje”


Raúl Araiza jako Luis Vázquez

Raúl Araiza powraca do telenowel po latach jako „Luis Vázquez” , wesoły właściciel restauracji i przyjaciel „Santiago” . Od lat jest żonaty z „Miriam” , ale zdradzi ją swoją niewiernością.


Cecilia Galliano jako Miriam Soler

Po latach spędzonych poza aktorstwem Cecilia Galliano powraca do popularnego gatunku telewizyjnego jako „Miriam Soler” , szlachetna, szczera i wesoła wiejska kobieta, która po ponad dwóch dekadach małżeństwa będzie cierpieć z powodu niewierności męża. 


Verónica Jaspeado to Juana Durán

La desalmadaVerónica Jaspeado będzie „ Juaną Durán” , uroczą kobietą z silnym charakterem i pasją. Jest przyjaciółką „Santiago” i wielkim wsparciem „Fernandy” po śmierci męża.

Ujmująca „Juana” ma bardzo określone ideały i jest miłośnikiem przyrody. „Jest zdolna do zadawania ciosów, aby bronić tego, co jest dla niej słuszne, tego, co jest w jej integralności ” – powiedział Jaspeado Las Estrellas.

Największą przeszkodą będzie dla niej opieka nad upartą „ Fernandą” w jej nieustannym poszukiwaniu sprawiedliwości.

Carlos Gatica to Gabriel Rojas

Carlos Gatica wcieli się w 'Gabriela Rojasa' , dobrodusznego młodzieńca, obrońcę o wielkim sercu, który będzie wielkim przyjacielem i sojusznikiem dla „Bezdusznej”. Próbuje opiekować się kobietami na farmie, na której mieszka, chociaż tak naprawdę nie potrzebują tego.

Pragnie zakochać się i założyć rodzinę, więc szuka kobiety, która spełni to marzenie.


Ana Martín to Francisca „Pachita” Pérez

Pierwszą aktorką Ana Martín jest miła i słodka „ Pachita Pérez” , gospodyni rodzinnej farmy „Toscano”. Ma wnuczkę i czuje wielką lojalność wobec swojego pracodawcy.

Skrywa bardzo silny sekret, który w pewnym momencie ujawni.


Macarena Miguel to María Pérez

Macarena Miguel zagra niewinną „Mary Pérez” , młodą kobietę mieszkającą ze swoją babcią „ Pachitą” , którą bardzo kocha. Jej największym pragnieniem jest spotkanie ze światem, ale napotyka wiele ograniczeń.


Gaby Mellado to Clara Ochoa

Ze swojej strony Gaby Mellado zagra Clarę Ochoa , młodą kobietę uratowaną przez Fernandę ze skomplikowanej przeszłości. Zakocha się w „Dawidzie” i zostanie odwzajemniona ku swemu zaskoczeniu. Ale poza kontekstem związek będzie miał wielu przeciwników, w tym rodziców młodego mężczyzny


Fiona Muñoz jako Sandra Fuentes

Fiona Muñoz scharakteryzuje „Sandrę Fuentes” , młodą sierotę uratowaną przez „Bezduszną” przed fizyczną przemocą, której doświadcza z rąk ojczyma. Jest bardzo ambitna i podejmie wątpliwe działania. Ma dobre serce, ale największą przeszkodą będzie jej ambicja.


Yahir to Santiago Ramírez 

Swoim specjalnym występem Yahir ożywi pierwszą miłość „Fernandy”, „ Santiago Ramíreza” , szlachetnego ranczera, o wielkich wartościach i przekonaniach, który ostatecznie zostaje zamordowany po oddaniu swoich ziem „Octavio”. „.


Inne postacie z La desalmada,to:

  • Claudia Arce Lemaitre jako Candela Benitez
  • Alejandra García jako Rosalina Santos
  • Gonzalo Vega Jr. jako Piero Vázquez

Gabriela Zamora, José Montini i Mauricio Abularach to pozostali aktorzy nowego dramatu wyprodukowanego przez „El Güero” Castro.

O czym jest La Desalmada?

La Desalmada będzie opowiadać o życiu „ Fernandy Linares” , kochającej, pokornej i prostej młodej kobiety, miłośniczki życia na wsi i zwierząt, począwszy od ślubu z ukochanym chłopakiem „Santiago Ramírez”.

Po małej imprezie z okazji ich związku małżeńskiego wyjeżdżają do Ichámal, miasta, w którym mieszka młody mężczyzna. Niestety radość kochanków z ich małżeństwa i złudzenie ich wspólnych marzeń trwa tylko kilka godzin.

I to właśnie podczas nocy poślubnej grupa zakapturzonych mężczyzn włamuje się do domu pary i morduje „Santiago” . Kilka sekund później szef przestępców gwałci „Fernandę” i po tym, jak zostawił ją ciężko ranną, prosi jednego ze swoich zbirów, by zakończył jej życie.

Jednak młoda kobieta przeżyła. Zostaje uratowana przez przyjaciół jej zmarłego męża, „Luisa” i „ Juana”, i wraca na ranczo ojca, „Calixto” , który przeżywa ostatnie dni swojego życia zasmucony cierpieniem córki.

Wiele lat później „ Fernanda” wraca do Ichámal zamieniona w twardą, wytrwałą i nieubłaganą kobietę, której jedynym celem jest zemsta na bezwzględnym mężczyźnie, który zamordował jej męża i znęcał się nad nią, a o którym wie tylko, że posiada łańcuszek z wisiorkiem. byka jaki nosił tę tragiczną nocW poszukiwaniu sprawiedliwości zakocha się w „ Rafaelu Toscano” i ponownie otworzy swoje serce, ale wkrótce pewne odkrycie ponownie splami jej szczęście: ojciec młodego mężczyzny, „Octavio”, jest właścicielem naszyjnika z wisiorkiem z bykiem.

 Od tego momentu kobieta, którą wszyscy nazywają „Bezduszną”, znajdzie się na rozdrożu między zemstą a życiem z synem mężczyzny, który zniszczył jej życie.

La Desalmada będzie miało 80 odcinków i rozpoczyna swoją emisję w poniedziałek, 5 lipca w Las Estrellas.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *