Domino Saints prezentuje teledysk „Dancefreak” podczas Copa America 2021: Obejrzyj


W ramach kampanii Copa América Mastercard, portorykański duet prezentuje oficjalny teledysk „Dancefreak”


Domino Saints i Mastercard połączyły siły, aby jednocześnie świętować muzykę i piłkę nożną podczas Copa América 2021.

W ramach współpracy portorykański duet pod przewodnictwem Davida Leala i Gigi Ojedy oficjalnie przedstawił teledysk do ich singla „Dancefreak” podczas półfinałowego meczu pomiędzy Argentyną a Kolumbią we wtorek wieczorem (6 lipca). „Dancefreak” to także pierwszy klip z nadchodzącego projektu wizualnego duetu o nazwie Future Love Games.

„To dla nas prawdziwy zaszczyt, ponieważ jesteśmy wielkimi fanami tego sportu” – powiedział duet w oficjalnym oświadczeniu. “ Futbol podnosi ducha, pasje i poczucie wspólnoty. To był szczególnie trudny okres dla wielu ludzi, ale mamy nadzieję , że dzięki muzyce i futbolowi przyniesiemy nadzieję i uśmiech wszystkim naszym latynoskim braciom i siostrom”.

Jak dowiedział się Billboard, ​​zespół z Miami został poproszony o zostanie ambasadorami muzycznej i sportowej kampanii Mastercard z poprzedniego związku z Ampcontact.com (AMP). Teraz dołączają do innych ambasadorów muzyki, w tym Juanes i Camila Cabello.

„Dancefreak”, którego premiera odbyła się pod koniec maja, to latynoska piosenka EDM o dziewczynie, która uwielbia tańczyć przez całą noc. W ramach kampanii Copa América firmy Mastercard utwór pojawia się również w dwóch reklamach Copa América, które są obecnie emitowane na wielu rynkach Ameryki Łacińskiej (z wyjątkiem Brazylii).

„Mastercard od dziesięcioleci przybliża konsumentom ich pasje i stale rozwijamy sposoby, w jakie się z nimi łączymy” – dodał Roberto Ramírez Laverde, starszy wiceprezes ds. marketingu i komunikacji w Mastercard Latin America and the Caribbean. „Jesteśmy podekscytowani o tej współpracy Domino Saints to rozwijająca się w całym regionie grupa, która wyróżnia się energią i wspólną pasją do muzyki i sportu”.

Oficjalny teledysk, wyreżyserowany przez The Hayes Bros, zostanie zaprezentowany przez Davida i Gigi o 20:00 ET podczas transmisji półfinałowej za pośrednictwem ESPN Deportes.

Obejrzyj teledysk poniżej:


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *