Dlaczego Fátima Torre odeszła od telenoweli i czy to definitywne?


Fátima Torre ujawniła, dlaczego nie ma jej w telenoweli od 2019 roku, kiedy zagrała w bioserii Silvii Pinal


Aktorka ujawniła powód, dla którego przerwała karierę aktorską i poświęciła się innym rzeczom. 

W wywiadzie dla Las Estrellas ujmująca „Iluminada” z Soy tu dueña / Kobieta ze stali  wyznała, że ​​za cała sprawą stoi macierzyństwo. 

Chociaż przyznała, że ​​tęskni za forami nagraniowymi, Torre wyjaśniła, że ​​obecnie koncentruje się na wychowaniu dwójki dzieci. 

„Bardzo za tym tęsknię, ale jestem oddana moim dzieciom, nie jestem jednak zamknięta na pracę, oczywiście nie. Jeśli pojawi się projekt, który jest wart zachodu, niesamowity, oczywiście rozważę sposób, aby go zrównoważyć, ale teraz nie będę go szukała” – skomentowała artystka do wspomnianego medium. 

Mimo to Meksykanka uznała za pewnik, że nie wycofała się całkowicie z telenowel. W tym sensie dodała, że jego zawód pozwala jej poświęcić czas potrzebny na zajęcie się swoimi pociechami, a następnie powrócić. 

„Jestem aktorką i zamierzam być aktorką przez całe życie. Chcę umrzeć jako aktorka. Nie zostawiłam telenowel na całe życie, ale wierzę też, że jestem w bardzo pięknym etapie kariery, która daje mi szansę, by może powiedzieć „hej, moje dzieci są trochę starsze, teraz zaczynam tego szukać i poświęcić temu czas” – skomentowała. 

Przypomnijmy, że cztery lata temu aktorka urodziła swoją pierwszą córkę Izabelę, a później urodził się Diego. 

Fátima Torre znana jest z pracy w takich produkcjach jak Amor real / Prawdziwa miłość, La esposa virgen, Dos hogares / Podwójne życie Angeliki, La tempestad / Burza, Corazón que miente czy Médicos, línea de vida 


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *