Czy Natasha Klauss będzie w 'Pasión de Gavilanes 2′? Aktorka odpowiada na pytanie za milion dolarów


Natasha Klauss skomentowała, że ​​negocjacje dotyczące obsady drugiego sezonu Pasión de Gavilanes / Gorzka zemsta są na dobrej drodze


Aktorka, która wcieliła się w Sarę Elizondo, opowiedziała o swoim możliwym udziale w nowej odsłonie hitowej historii. 

Za pośrednictwem swojego konta na Instagramie Klauss ujawniła, że zamknęła już pierwszą część negocjacji z Telemundo. 

„Sprawy już się toczą. Zamknęłam już pierwszą część negocjacji. Najpewniejszą rzeczą jest to, że o ile nie wydarzy się coś, czego się nie spodziewamy, to będę w drugim sezonie. Otrzymaliśmy już długie streszczenie, w którym oczywiście powiedzieli nam, jaki będzie drugi sezon Pasión de Gavilanes” – wyjaśniła. 

Jeśli chodzi o fabułę, Meksykanka zasugerowała, że ​​w nowych rozdziałach będzie nadal grać Saritę. 

„Nie wiedzą wszystkiego, co stanie się z Saritą. Już cierpię, zanim się to zacznie ”, przyznała. 

Z drugiej strony Natasha Klauss powiedziała, że ​​Telemundo wciąż negocjuje z resztą oryginalnej obsady. Poza tym wyjaśniła, że decyzja o udziale lub nie w drugim sezonie zależy wyłącznie od aktorów. 

„Jestem też za tym, że nie byłoby tak samo, gdybyśmy nie mogli być tymi, kim byliśmy w pierwszym sezonie, ale to nie zależy od nas. To znaczy bardzo trudno jest pogodzić wszystkich i czy ludzie są szczęśliwi lub czy ludzie decydują o tym, co myślisz, czego chcesz, za czym tęsknisz ”, wyraziła. 

„Telemundo to firma, prowadzi negocjacje i Bóg chce, żebyśmy wszyscy byli w stanie być, ale to zależy od jednego: czego się chce i dokąd chce się iść” – dodała. 


Podobnie jak Natasha Klauss, Mario Cimarro również ujawnił w poprzednich tygodniach, że prowadził rozmowy z siecią. 

Jest też przypadek Danny Garcíi, Normy Elizondo z Pasión de Gavilanes, która wyznała, że ​​w czerwcu nie otrzymała żadnej propozycji.

Udostępnij
Sprawdź także  Danilo Carrera i Paulina Goto zagrają w nowej telenoweli Televisy

Zostaw odpowiedź