’Control Z' powraca do Netflix. Dat apremiery drugiego sezonu!


Netflix ogłosił datę premiery drugiego sezonu meksykańskiego serialu Control Z


Platforma streamingowa ogłosiła, że ​​nowe odcinki będą dostępne 4 sierpnia. 

Seria stworzona przez Carlosa Quintanillę pozostawiła wiele pytań w ostatnim odcinku pierwszej części.

Spojler dla tych co nie oglądali:

Przypomnijmy, że w pierwszej kolejności sądzono, że to Javier jest odpowiedzialny za ujawnienie najmroczniejszych sekretów swoich towarzyszy. Jednak to Raúl został hakerem. 

Wykorzystał Bruno, kierownika systemów szkolnych, aby uzyskać dostęp i ujawnić dane osobowe swoich znajomych. Młody człowiek najpierw obwinił Sofię o to, co się stało, ale potem to ona i Javier odkryli to podczas imprezy NONA, najbardziej oczekiwanego przez studentów wydarzenia.

W ramach zemsty Raúl kończy prezentacją pozostałych kolegów z drużyny na gigantycznym ekranie, a podczas świętowania wybucha wielka walka. W drugim sezonie Control Z postacie będą musiały zmierzyć się z reperkusjami końcówki sezonu. 

Na czym polega Control Z? 

Serial obraca się wokół grupy uczniów z Colegio Nacional, których życie wywraca się do góry nogami, gdy ich najmroczniejsze sekrety zostają ujawnione w sieciach społecznościowych.

Obsada drugiego sezonu Control Z

W obsadzie drugiego sezonu znaleźli się Ana Valeria Becerril, Michael Ronda, Yankel Stevan, Macarena García, Andrés Baida, Fiona Palomo, Patricio Gallardo, Samantha Acuña, Patricia Maqueo, Ana Sofía Gatica, Rocío Verdejo, Rodrigo Cachero, Xabiani Ponce de Leon i Iván Aragon.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *