CNCO rozpoczyna nową przygodę z „Toa la noche”


wykonał swoje pierwsze sesje nagraniowe jako kwartet, aby znaleźć swoje nowe brzmienie


Po odejściu Joela wznawia prace, ich wielki powrót nastąpił w ostatniej odsłonie Premios Juventud, gdzie zaprezentowali swoją niepublikowaną piosenkę „”. Utwór został bardzo dobrze przyjęty przez publiczność, po tym, jak zostali kwartetem.

Przed rozpoczęciem nowej ery wykonało swoje pierwsze sesje nagraniowe jako kwartet, aby znaleźć swoje nowe brzmienie. Do grupy dołączył kultowy artysta Wisin, który niedawno zaprezentował kolejny przebój „Fiel”, utwór, który przez sześć tygodni zajmował pierwsze miejsce wśród latynoskich piosenek na całym świecie, o czym poinformowało Sony Music w oświadczeniu.

” narodziło się między nimi w Wisin’s La Base Studios w Portoryko, którego współautorami są także Christian Linares, Jose Cotto, Jean Rodríguez i Los Legendarios.

Kolejną dobrą wiadomością jest to, że CNCO powraca na scenę na 16-osobowe tournee po klubach nocnych w Stanach Zjednoczonych, które rozpocznie się 19 sierpnia w Austin i zakończy 18 września w Tampie.

Grupa została wymieniona jako część listy Forbes 30 Under 30 Music, Generation 2021, jako jedyny artysta latynoski, który się pojawił. Skupiając się na muzykach, którzy wspinają się po listach popularności i kreują trendy, członkowie tej listy są wybierani przez sędziów takich jak Taylor Swift, która była częścią Generation / Pokolenia 2014.


Udostępnij
Sprawdź także  Enrique Iglesias i Anna Kournikova udostępniają pierwsze zdjęcia swojej córki

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź