Camilo i Shawn Mendes łączą talenty w „Kesi Remix”


Piosenkarze zaskakują fanów nową współpracą


Opinia publiczna już wiedziała, że ​​Camilo i Shawn Mendes szykują niespodziankę po opublikowaniu zdjęć w swoich sieciach społecznościowych. Niespodzianką jest to, że współpracowali przy zremiksowanej wersji piosenki Camilo „Kesi”.

Ten utwór znajduje się na jego albumie „Mis manos”, który ma ponad 3,4 miliarda odtworzeń od czasu wydania 4 marca 2021 roku.Camilo to artysta płci męskiej z największą liczbą nominacji (12) na kolejnych Premios Juventud, które odbędą się 22 lipca w Stanach Zjednoczonych. Obecnie jest w trasie po Hiszpanii, gdzie wszystkie koncerty mają już oznaczenie 'Sold Out / Wyprzedane’.

W Meksyku potwierdził na razie trzy daty na marzec 2022 roku. Obecnie „Mis manos” mają certyfikat Złotej Płyty w Meksyku. Bez wątpienia ta piosenka sprawi, że publiczność znów zatańczy, a także przybliży Shawna do latynoamerykańskiej publiczności, która już go kocha i słucha.

Teraz pozostaje pytanie, czy ta współpraca jest jedyną między tymi dwoma artystami, czy wkrótce będą znane kolejne niespodzianki.


Udostępnij
Sprawdź także  Jennifer Lopez: 5 najbardziej zapamiętanych momentów w jej karierze

Zostaw odpowiedź