Bad Bunny, Mora i Sech prezentują remiks utworu „Volando”


„Volando” to singiel, który pojawia się na albumie portorykańskiego piosenkarza Mora


Portorykańscy artyści miejscy; Bad Bunny, Mora i Panamian Sech zaprezentowali w ten czwartek „remix” utworu „Volando”, singla, który pojawił się na albumie Mory „Primer Día de Clases”.

Na portalach społecznościowych każdy z artystów podzielił się wiadomością o premierze, a także zdjęciami lub filmami z fragmentami utworu.

Bad Bunny, jeden z najpopularniejszych miejskich artystów na portalach społecznościowych i platformach muzycznych, przyznał w relacji na Instagramie, że remiks „Volando” jest jego „ulubioną piosenką”.To już druga piosenka, którą Bad Bunny prezentuje w tym tygodniu .

Poprzednim było „De Museo”, które znalazło się na ścieżce dźwiękowej filmu „F9″, dziewiątej odsłony sagi „Szybcy i wściekli”, która ukazała się w czerwcu.

Mora ze swojej strony dodał na Instagramie, że ma nadzieję , że jego obserwatorom spodoba się remiks „Volando” tak samo jak jemu. „Dziękuję wszystkim, którzy wnieśli tu swoje ziarnko piasku. Kocham was” – powiedział Gabriel Armando Mora.

Współpracując ponownie z Bad Bunny i z udziałem Secha w tym nowym „remiksie”, Mora „zdołał zmienić jedną ze swoich najpopularniejszych piosenek w nadchodzący hymn lata”, jak podkreślono w komunikacie prasowym.Album „Primer Día de Clases” zadebiutował w pierwszej piętnastce listy Billboard „Top Latin Albums” i „Latin Rhythm Albums”, które są pierwszym wpisem artysty na tych listach.

Sech w międzyczasie udostępnił również film na Instagramie, śpiewając fragment swojej części „Volando”, siedząc w prywatnym samolocie i jedząc popcorn.

Tymczasem teledysk do „Volando – Remix” został nagrany między Los Angeles a Portoryko, a wyreżyserował go Pedro „The Chemist”.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *