Aktorzy „Rebelde”, którzy są już rodzicami


Melodramat zakończył się 15 lat temu


Był rok 2004 , kiedy telenowela młodzieżowa Rebelde wdarła się do meksykańskiej telewizji. Produkcja Pedro Damiana dla Televisy zachwyciła całe pokolenia młodych ludzi na świecie dzięki przygodom i nieszczęściom niejednorodnej grupy uczniów w prestiżowej szkołe Elite Way .

W ciągu trzech sezonów emitowanych w ciągu dwóch lat „Mía”, „Roberta”, „Miguel”, „Lupita”, „Giovanni” i „Diego”, wspierani przez innych „buntowników”, podbili serca milionów na całym świecie, przeżywając swoje pierwsze doświadczenia na polu miłości, gdzie walczyli o swoje marzenia.

Od tego czasu minęło prawie 17 lat, a życie aktorów, którzy byli częścią tej niezapomnianej fabuły, zmieniło się radykalnie zarówno zawodowo, jak i osobiście. Niektórzy z nich są na emeryturze aktorskiej, inni odnoszą sukcesy na skalę międzynarodową, a jeszcze inni łączą wiele aspektów z rolą matki lub ojca.


Aktorzy Rebelde, którzy już mają dzieci

Kiedy Anahí, Dulce María, Maite Perroni, Alfonso Herrera, Christopher Uckermann i Christian Chávez prowadzili główną obsadę Rebelde, byli tylko młodymi ludźmi, niektórzy z większym doświadczeniem aktorskim niż inni, którzy dopiero wkroczyli do medium artystycznego.

Obecnie zarówno oni, jak i reszta towarzyszącej im młodzieżowej obsady to dorośli, a wielu z nich założyło rodzinę wraz z budowaniem kariery artystycznej. 

Dulce Maria

Dulce María, która w telenoweli wcielałą się w 'Robertę' , zadebiutowała jako mama w grudniu zeszłego roku wraz z narodzinami córki Maríi Pauli, pierwszego dziecka z jej małżeństwa z Paco Álvarezem.


Alfonso Herrera

Alfonso Herrera miał zaledwie 21 lat, kiedy zagrał ujmującego „Miguela Arango” w Rebelde. Teraz aktor tworzy piękną rodzinę z Dianą Vázquez i dwójką dzieci: Danielem i Nico, urodzonymi odpowiednio w 2016 i 2020 roku.


Anahi

Anahí została matką w styczniu 2017 roku wraz z pojawieniem się w świecie syna Manuelito, którego ma z mężem, politykiem Manuelem Velasco. W lutym zeszłego roku gwiazda zapamiętana z bezbłędnej roli „Mii Colucci” urodziła drugie dziecko: chłopca, o imieniu Emiliano.


Zoraida Gomez

Zoraida Gómez, wieczna „Luján” z Rebelde, zadebiutowała jako matka, kiedy urodziła swego pierworodnego, Maximiliano, we wrześniu ubiegłego roku. Mały jest owocem jej związku ze swoim chłopakiem, Emmanuelem, z którym jest od ponad trzech lat.


Michelle Renaud

Michelle Renaud, która brała udział w ostatnich dwóch sezonach Rebelde w roli „Michelle Pineda”, urodziła swojego pierwszego i jak dotąd jedynego syna, Marcelo, w marcu 2017 roku. Owocu jej związku z Josué Alvarado, z którym rozwiodła się w 2018 roku.


Grettel Valdez i Patricio Borghetti

Grettell Valdez i Patricio Borghetti byli małżeństwem, kiedy zagrali w pierwszym sezonie tej adaptacji argentyńskiego Rebelde Way jako „Renata Lizaldi” i „Enrique Madariaga”.

Chociaż para rozwiodła się w 2010 roku, na zawsze połączy ich syn, którego mieli podczas związku małżeńskiego: Santino.Ponadto słynny Argentyńćzyk ma jeszcze dwoje dzieci ze swoją obecną partnerką Odalys Ramírez: Gia i Rocco.


Karla Cossio

Karla Cossío , która została zapamiętana jako mściwa „Pilar Gandía” , została matką w 2015 roku wraz z narodzinami swojej księżniczki Marii Carli.


Florencia Saracho

Florencia de Saracho była także częścią udanego dramatu młodzieżowego jako „Romina” . Obecnie wyszła za mąż za biznesmena Santiago Aguirre i jest matką trójki dzieci: Tati, Aitany i nowo narodzonej Marii .


Mike Biaggio

Mike Biaggio , zawsze pamiętany „Javier Alanís” z Rebelde, jest ojcem czwórki dzieci: Gibrána, Eugenii, Juliety i Victorii. Ostatnia trójka urodziła się z jego małżeństwa z Glorią Sierra. Tymczasem najstarsze dziecko jest wytworem dawnego romansu.


Allisson Lozz

Chociaż dziś jest emerytowaną gwiazdą, Allisson Lozz wyróżniała się w tej serii jako młoda „Bianca Delight” . Obecnie, w wieku 28 lat, była aktorka jest konsultantką ds. urody oddaną swojej religii i rodzinie, którą założyła ze swoim mężem Eliú Gutiérrezem.

Są małżeństwem od nieco ponad dziesięciu lat, są też rodzicami małych dziewczynek London Rose i Sydney Allisson.


Derrick James

Portorykańczyk Derrick James skradł serca swoją rolą „Santosa Echague ”. Dziś jest ojcem chłopca o imieniu Romeo .


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *