Wskazówki, które pozostawiły 'Elite: Historias Breves' co do sezonu 4 'Elite'


Specjalne odcinki serialu Netflix otworzyły nowe możliwości dla przyszłości bohaterów


Ostatni odcinek Elite: Historias Breves już się pojawił, a w nich ujawnił nowe informacje i wskazówki, którymi będą kierowali się bohaterowie czwartego sezonu serialu.

Widzowie wcześniej mieli okazję rzucić okiem na powrót uczniów Las Encinas do szkoły, ale te specjalne odcinki ujawniają, co stało się z każdym z bohaterów podczas letnich wakacji.

Oczywiście oznaczało to również powrót dwóch uwielbianych aktorek, Miny El Hammani i Ester Expósito, których role są związane z Hiszpanią ze względu na ich relacje odpowiednio z Guzmánem i Samuelem.

Dzięki historiom można spróbować odgadnąć, co stanie się z bohaterami.

SPOILERY poniżej

Carla i Samuel

W tym odcinku odkrywamy, że Carla poważnie rozważała anulowanie swojej podróży do Londynu, aby zostać z Samuelem i dać swojej miłości kolejną szansę.

Niestety tydzień, który spędzili razem, pokazał, że chcą bardzo różnych rzeczy, a ich pożegnanie wydaje się być ostateczne, co potwierdza, że ​​jest praktycznie singlem, a pojawienie się nowej dziewczyny, Ari (Carla Díaz) zweryfikuje jego uczucia.Nadia i Guzman

W zwiastunach sezonu 4 widzimy, że Guzmán będzie miał również coś wspólnego z Ari, co nie jest dobrym znakiem, ponieważ Krótkie historie zdawały się wskazywać, że on i Nadia nadal są stabilni pomimo dystansu. 

W jednym z najbardziej uroczych odcinków widzimy, że młoda kobieta jedzie do Madrytu na ślub swojej siostry i wreszcie otwiera się przed chłopakiem co do swoich lęków i niepewności, więc oboje obiecują zrobić wszystko, co możliwe, aby wykonać swoją pracę.


Rebe, Caye i Guzmán

Ta historia była bardziej zabawna niż ujawniająca, ale nadal definiuje kluczowe punkty dla tych postaci; Najpierw widzimy, że Cayetana w końcu wyznaje, że będzie musiała sprzątać szkołę, aby żyć dalej.

Dowiadujemy się również, że matka Rebeki nie ma zamiaru zaprzestać sprzedaży narkotyków, co ponownie wpłynie na ich związek.


Omar, Ander i Alexis

W tym rozdziale widzimy, jak Ander próbuje zachęcić Alexisa do kontynuowania chemii, jednak mówi mu, że tak naprawdę chce spędzić ostatnie dni poza szpitalem, a przyjaciele żegnają się.

O ile postać Alexisa nie pojawi się później, trudno jest powiązać to z fabułą sezonu 4, ale może ujawnić, że Omar nadal czuje się winny z powodu swojej niewierności, co z pewnością wpłynie później na ich flirt. 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *