Telenowele, które dopiero nadejdą: 8 historii, których nie możesz przegapić


Televisa, Univision i Telemundo wkrótce wprowadzą na swoje ekrany nowe produkcje, które obiecują, że nadal będą urzekać widzów. Od adaptacji starych przebojów po w 100% oryginalne telenowele, poprzez komedie romantyczne i pełne akcji dramaty, które zanurzą publiczność w innej epoce


La desalmada

W obsadzie są: Livia Brito i José Ron. Melodramat jest produkowany przez José Alberto Castro (Teresa , Por Amar Sin Ley) dla Televisa. Opowiada historię Fernandy Linares (Brito), kobiety, która pragnie tylko pomścić męża, zamordowanego w noc poślubną, w którym oprócz tego niefortunnego zdarzenia zostaje zgwałcona. Ale w jej życie pojawi się Rafael Toscano (Ron), młody mężczyzna, który właśnie skończył studia i który od razu się z nią połączy. Marjorie de SousaMarlene FavelaEduardo SantamarinaRaúl AraizaKimberly Dos Ramos są znimi w obsadzie. Prócz nich zobaczymy także: Ana MartínLaura CarmineSergio BasáñezCecilia GallianoAzela RobinsonAlberto Estrell , Gonzalo García Vivanco i Francisco Gattorno. Telenowela będzie miała premierę tego lata w Meksyku w czasie największej oglądalności.

Malverde: el santo patrón

Telemundo po paru perypetiach postawiło na Pedro Fernandeza. Osadzona pod koniec XIX wieku seria opowie nieopowiedzianą historię chłopca urodzonego w 1870 roku w Sinaloa, który stanie się postacią legendarną, niemal religijną, obrońcą ludu, obrońcą zarówno niewinnych, jak i biednych i wywłaszczony. Główną obsadę uzupełniają Carolina MirandaMark TacherAlejandro NonesLuis Felipe Tovar i Isabella Castillo. Superseria wyląduje w drugiej połowie roku w sieci latynoskiej. 

Vencer el pasado

Trzecia część udanej antologii Vencer – po Vencer el miedo i Vencer el desamor – będzie miał premierę latem tego roku w Meksyku. Erika BuenfilAngelique BoyerArantza Ruiz i Ana Paula Martínez prowadzą obsadę tej historii, która opowiada o czterech kobietach, które po niefortunnych wydarzeniach stały się łatwym celem w bezlitosnym świecie sieci społecznościowych. Sebastián RulliHoracio PancheriDiego OliveraAfrica ZavalaMatías Novoa i Gaby Rivero, są również częścią obsady. 

Sprawdź także  Imperio de mentiras: wybuchowa zapowiedź nowej telenoweli Angelique Boyer

Parientes a la fuerza

W nowej komedii romantycznej Telemundo połączy Barbarę de Regil z Guy Eckerem. Telenowela podąża śladami George’a Cruza (Ecker), słynnego 50-letniego hollywoodzkiego scenarzysty, który przechodzi kryzys wieku średniego w cieniu swojego jedynego sukcesu, śmierci matki i zdrady żony Leticji (Chantal Andere). Frustracja, samotność i poczucie porażki w połączeniu z ostatnim życzeniem matki prowadzą go na drugą stronę granicy w Meksyku, gdzie spotyka Carmen Jurado (Regil), piękną meksykańską piosenkarkę, która staje się jego muzą, gwiazdą i jego wielką miłością George odzyskuje inspirację i szczęście, dzięki którym czuje, że żyje. Ale nic nie jest proste, Zostanie wydany w drugiej połowie roku.

S.O.S. Me estoy enamorando

Producent Lucero Suárez (Te doy la vidaRingo) produkuje tę nową historię dla Televisa, z udziałem Iran Castillo i Daniela Arenasa. Telenowela opowie historię miłosną między Sofíą (Castillo), szlachetną i wspierającą kobietą, oddaną swojemu synowi i swojej pracy, a Alberto Muñozem (Arenas), atrakcyjnym samotnym mężczyzną, która będzie utrudniona przez wiele niefortunnych wydarzeń. Jorge SalinasCésar ÉvoraMarcelo CórdobaNuria BagesAlejandro Ibarra uzupełniają obsadę.

La reina del sur 3

W Boliwii rozpoczęły się zdjęcia do trzeciego sezonu popularnej superserii Telemundo z Kate del Castillo w roli głównej. Nowa partia odcinków rozpocznie się czteroletnim skokiem w czasie w porównaniu z poprzednim sezonem, w którym Teresa Mendoza będzie mieszkać za kratkami w więzieniu o zaostrzonym rygorze po tym, jak została skazana przez władze USA.

Pasión de gavilanes 2 / Gorzka zmesta 2

Seria przywołuje historię braci Reyes w jednej z najbardziej znanych oryginalnych produkcji Telemundo.Nagrania rozpoczną się prawdopodobnie po wakacjach, a obsada nie została jeszcze potwierdzona. Oczekuje się, że czołowa obsada pierwszego sezonu powtórzy swoje role się w tej drugiej części. 

Udostępnij

Zostaw odpowiedź