Tak brzmi 'Enter Sandman' Metalliki z głosem Juanes


Kolumbijczyk spełnia marzenie o pracy z zespołem rockowym, który podziwiał odkąd był nastolatkiem


Muzyczne wpływy Juanesa są najbardziej zróżnicowane. Oprócz dźwięków z jego ojczyzny, zawsze był wielkim fanem rocka i udowodnił to poprzez przedstawienie wersji utworu  Bruce’a Springsteena Dancing in the dark na swoim nowym albumie .

Teraz Juanes pokazał nam również, że słuchał dużo Metalliki. Hardrockowy zespół zawsze był bardzo obecny w jego życiu i dzieki temu stał się jednym z gości na płycie, którą zespół przygotował z okazji 30-lecia The Black AlbumMetallica Blacklist będzie gościć wielu różnych muzyków, a Kolumbijczyk jest jednym z tych, którzy zaskoczyli nas najbardziej.Juanes wykonał swego czasu wersję Seek and Destroy na festiwalu Rock al Parque w Bogocie w 2019 roku. Teraz muzyk powrócił, aby zaśpiewać piosenkę Metalliki, która znajdzie się na albumie honorującym lata pracy. Wykonuje Enter Sandman, jedną z najbardziej znanych i cenionych ballad grupy, która będzie częścią tego projektu, jednego z najbardziej ambitnych: bezprecedensowa liczba ponad 50 artystów reprezentujących niezwykle szeroki zakres gatunków, pokoleń, kultur, kontynentów i nie tylko; z których każdy wnosi unikalną interpretację ulubionej części legendarnej płyty.


Juanes za pośrednictwem swoich sieci społecznościowych powiedział: „ Jestem zaszczycony, że mogę być częścią obchodów 30-lecia The Black Album Pamiętam te dni w Medellín, gdzie słuchałem go w kółko bez przerwy. To jest spełnienie marzeń! Dzięki Metallica za zaproszenie mnie i czynienieni mnie ponownie częścią tej rodziny!”Cały dochód z The Metallica Blacklist zostanie podzielony równo między Fundację Mi Sangre stworzoną przez Juanesa; All Within My Hands i ponad 50 innych organizacji charytatywnych wybranych przez artystów, którzy grają na płycie.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *