„Supernormal”: Miren Ibarguren chce mieć wszystko w serii Movistar +


Olatz Arroyo i Marta Sánchez, scenarzystki „Allí abajo”, debiutują na platformach feministyczną komedią o równowadze między życiem zawodowym a prywatnym. Emilio Martínez Lázaro reżyseruje sześć odcinków pierwszego sezonu serialu.


Czy można pogodzić udaną karierę zawodową ze zdrowym życiem rodzinnym kobiet w XXI wieku? Supernormal spróbuje odpowiedzieć na to pytanie komedią Movistar + z  udziałem Miren Ibarguren, gwiazdy hiszpańskiej komedii, dzięki  Aídzie La que se avecina. Olatz Arroyo i Marta Sánchez, scenarzystki Allí abajo, są twórcami projektu, który wyreżyserował weteran  Emilio Martínez-Lázaro (Ocho apellidos vascos / Hiszpański temperament) i którego premiera platformy odbędzie się w lipcu. Diego Martín  (Aquí no hay quien viva / Pod jednym dachem) i  Gracia Olayo  (La llamada / Powołanie) uzupełniają główną obsadę tej produkcji Movistar + i  Secuoya Studios.

Supernormal to opowieść o kobiecie, która  przyszła na ten świat, aby być najlepszą w swoim domu i poza nim. Jedynym problemem jest to, że granice między pracą a rodziną są bardzo cienkie i Patricia w końcu zabiera pracę do domu i rodzinę do biura, a to nigdy nie współgra dobrze. Mimo to Patricia jest gotowa umrzeć próbując… Cóż, jest ona i jej otoczenie: jej mąż Alfonso jej sekretarka,  jej troje dzieci, jej matka i siostra, którzy ją uwielbiają i nienawidzą w równym stopniu. Razem spróbują wesprzeć Patricię w jej ambitnym planie życiowym, bez względu na koszty. Supernormal czyli czy mamy być idealne?

„Sprzedali nam, że możemy być idealne jako: matki, córki, żony, kochanki i wyczynowe profesjonalistki, zawsze młode i szczęśliwe… Cóż, panie, to, co nam sprzedali, to kłamstwo i przede wszystkim jest to niemożliwe. Patricia jednak przyszła na ten świat, aby pokazać, że da się to zrobić. Jest ambitną perfekcjonistką, inteligentna, wytrwała, uparta, błyskotliwa… i bardzo nieszczęśliwa. Starając się być wszystkim, zostawiła coś bardzo ważnego. po drodze: swoje własne samopoczucie”, wyjaśniają twórcy komedii Sánchez i Arroyo. „Jako twórcy postanowiliśmy zastanowić się, co znaczy dzisiaj odnieść sukces”. 

Sprawdź także  Yatra będzie trenerem „La voz kids” Hiszpania

Bárbara Goenaga (El grupo), Peter Vives (Velvet), Usun Yoon (El intermedio) będą mieć role drugoplanowe w komedii, w której pojawią się epizodycznie Marta Fernández -Muro, Joaquín Reyes, María Esteve, Martina Klein, Dafne Fernández i Llum Barrera m.in. 

„Supernormal” pojawi się na Movistar + w lipcu. 

Udostępnij

Zostaw odpowiedź