Star + ujawnił wszystkie treści z Ameryki Łacińskiej, które będą miały premierę: szczegóły


Eugenia „China” Suárez, Guillermo Francella i Benjamín Vicuña wystąpią w niektórych serialach i filmach platformy Disney +(a może i u nas się ukażą udostępnione na innych platformach vod – Star+ nie ma w Polsce)


Adrián Suar, Carla Peterson, Celeste Cid, Darío Grandinetti, Ernesto Alterio, Eugenia „China” Suárez, Guillermo Francella, Leticia Siciliani, Bejamín Vicuña i Natalia Oreiro to tylko niektórzy artyści którzy będą mieli seriale i filmy na platformie streamingowej Star+, która należy do Disneya.

Star+ zadebiutuje w Ameryce Łacińskiej 31 sierpnia i uzupełni ofertę Disney+ „dla całej rodziny” o katalog skierowany do bardziej dorosłej publiczności, który oprócz filmów fabularnych i dokumentalnych będzie zawierał wszystkie wydarzenia i programy na żywo ESPN. (W Europie jest 'Star' ale jak na razie w Polsce nie ma do niego dostępu, Disney+ bodajże także, ale może ktoś ma dostęp i zainteresuje go ten artykuł. Istnieje także możliwość, że te produkcje znajdą się na innych platformach skoro nie ma tej opcji w Polsce)

Dziś firma potwierdziła kilka tytułów stworzonych w Ameryce Łacińskiej, które w ciągu ostatnich miesięcy pokażą.W sumie jest 66 produkcji na różnych etapach rozwoju, wśród których wyraźna jest obecność zarówno argentyńskich artystów, jak i producentów i filmowców.

„Dołączyliśmy do najbardziej prestiżowych lokalnych firm producenckich i rozszerzyliśmy obecność talentów w regionie, by tworzyć opowiadania fabularne i non-fiction dotyczące zagadnień i problemów specyficznych dla tego regionu. Tym samym znajdują się one w tej chwili na różnych etapach realizacji. 66 oryginalnych produkcji na głównych rynkach terytoriów łacińskich, które w połączeniu z Disney +, ttworzą ponad 130 produkcji, nad którymi obecnie pracuje firma ”- poinformował w oświadczeniu Diego Lerner, prezes The Walt Disney Company Latin America .

Do najczęściej komentowanych argentyńskich seriali należy „Santa Evita”, serial oparty na powieści Tomása Eloya Martíneza, wyprodukowany przez Salmę Hayek , wyreżyserowany przez kolumbijskiego reżysera Rodrigo Garcíę oraz argentyńskiego filmowca, aktora, reżysera teatralnego i scenarzystę Alejandro Maci.

W koprodukcji z Non Stop występuje Natalia Oreiro w roli Evy Perón, a ważną obsadę uzupełniają Ernesto Alterio, Darío Grandinetti i Diego Velázquez oraz hiszpański aktor Francesc Orellá.Kolejny dramatyczny serial, nad którym pracuje platforma, to Limbo… hasta que lo decida , z udziałem hiszpańskiej Clary Lago i Argentyńczyków Mike’a Amigorena, Estebana Péreza, Enrique Piñeyro i Andrei Frigerio.

Nakręcony między Buenos Aires a Madrytem i zrealizowany przez Pampa Films / Gloriamundi Producciones serial, opowiada historię Sofíi, młodej milionerki, która wydaje się mieć wszystko, ale po śmierci ojca musi wrócić do rodzinnego Buenos Aires i stawić czoła ciężkiemu dziedzictwu, które obejmuje rodzinny biznes, rywalizację z dwoma braćmi i odkrycie nieznanej strony ojca.

Kolejny serial w fazie rozwoju to ten o tymczasowym tytule „Diciembre 2001”, serial z Luisem Luque, Ludovico Di Santo, Diego Cremonesi, Luis Machín, Jean Pierre Noher, Alejandra Flechner, Cecilia Rossetto, Manuel Callau, Jorge Suárez, Manuel Vicente i Vando Villamil, a także Urugwajczykami: César Troncoso i Nicolás Furtado.

Seria zainspirowana wydarzeniami w Argentynie w grudniu 2001 roku, napisana przez Mario Segade i wyprodukowana przez Kapow na podstawie książki „El palacio y la calle” autorstwa dziennikarza Miguela Bonasso, krok po kroku odtwarza wydarzenia, które miały miejsce w czasie kryzysu gospodarczego. Kraj ucierpiał pod koniec 2001 r., co spowodowało, że Argentyna i jej mieszkańcy znaleźli się w ekonomicznym i społecznym bankructwie.

W sekcji komediowej Argentyna będzie współtworzyć „Los protectores”, serial napisany i wyreżyserowany przez Marcosa Carnevale’a, zagrany przez Adriana Suara, Gustavo Bermúdeza i Kolumbijczyka Andrésa Parrę, z udziałem Gustavo Garzóna i Laury Fernández.

Zrealizowana przez Kapow i nakręcona w Buenos Aires komedia opowiada historię trzech zupełnie odmiennych od siebie piłkarzy, którzy są zmuszeni współpracować, by ratować swoje interesy.

Wśród komedii dramatycznych pojawia się „Terapia Alternativa” z Carlą Peterson, China Suárez i Benjamínem Vicuñą, a także Fernánem Mirasem, Julietą Cardinali i Gustavo Garzónem. Serial wyprodukowany przez Kapow opowiada historię Selvy, ekscentrycznej i znanej terapeutki dla par, która odkrywa, że ​​jej sposób na analizę jest kwestionowany, gdy zakochana para Elías i Malena przychodzą do jej gabinetu w poszukiwaniu pomocy w rozstaniu.

Zaprezentują również El encargado” z Francellą, stworzony przez duet Mariano Cohn-Gastón Duprat. Wyprodukowany przez Pegsę serial komediowy, opowiada o przygodach Eliseo, zarządcy wysokiej klasy budynku. W obsadzie pojawi się Adriana Aizenberg, Darío Barassi, Gabriel „Puma” Goity, Gastón Cocchiarale, Jorge D’Elía, Martín Seefeld, Moro Anghileri i Nicolás Vázquez.

Ponadto „Planners” z udziałem Celeste Cid i wykonane przez Pegsę, o agencji zajmującej się organizacją wydarzeń z udziałem Guillermo Pfening, Leticia Siciliani i Gonzalo Valenzuela oraz „Bellas Artes”, stworzony przez Andrésa Duprata i opracowany przez jego brata Gastóna i Mariano Cohn, osadzony w świecie muzeów.

Wśród biografii „Coppola, el representantel”, projekt napisany przez Cohna i Duprata, wyreżyserowany przez Ariela Winograda i wyprodukowany przez Pampa Films / Gloriamundi Producciones, który śledzi niesamowite i kontrowersyjne życie „Guillote”; oraz „Ringo”, o bokserze Oscar Bonavena, z Jerónimo Giocondo Bosia w roli głównej.


Disney+: Małe spojrzenie na wszystkie produkcje

Dramaty 

Produkcje inspirowane realiami i opowieściami z różnych krajów regionu:

 • “Santa Evita”
 •  “No fue mi culpa”
 • “Impuros” (temporada 3)
 • “Limbo… hasta que lo decida”
 • “El grito de las mariposas”
 • “Diciembre 2001”

Komedie

Dowcipne, humorystyczne i przejmujące historie z niuansami lokalnego kolorytu:

 • “El galán. La TV cambió, él no”
 • “Los protectores”
 • “Máscara contra Caballero”
 • “How To Be a Carioca”

Dramat, a raczej „Komedie dramatyczne”

Zróżnicowane propozycje z intrygującymi zwrotami akcji, momentami humoru i rozpoznawalnymi postaciami z lokalnego życia codziennego:

 • “Terapia alternativa”
 • “El Encargado”
 • “Planners”
 • “Bellas Artes”

 Thrillery

Mroczne historie, które zapraszają widza do zanurzenia się w urzekających wątkach, pełnych nieoczekiwanych kursów, tj:

 • “Insânia”
 • “Horario estelar”

Biografie

Historie inspirowane wyczynami latynoamerykańskich postaci sportu i kultury popularnej, w tym:

 • “Pancho Villa. El Centauro del Norte”
 • “O Rei da TV”
 • “Coppola, el representante”; serie sobre la historia de María Bonita (título a confirmar)
 • “Ringo”

Dokumenty-rzeczywistości

Nowy sezon „ Bios. Vidas que marcaron la tuye ”, uznany serial dokumentalny, który bada życie i twórczość najwybitniejszych osobowości sceny artystycznej i sportowej Ameryki Łacińskiej, zagłębiając się w intymność bohaterów poprzez pogłębione wywiady, świadectwa z ich kręgu, intymne i niepublikowane materiały archiwalne.

Nowe odcinki dedykowane są: Andrésowi Calamaro, którego historią kieruje argentyńska piosenkarka Nathy Peluso; Mercedes Sosa -z historią poprowadzoną przez piosenkarza Abela Pintosa-; Aterciopelados – z Li Saumet, wokalistki grupy Bomba Estéreo –; zespoły Titãs i Os Paralamas do Sucesso; były piłkarz i trener Hugo Sánchez; i aktorka Sofia Vergara. Jednocześnie trwają prace nad nowym sezonem oryginalnej produkcji „Alerta Aeropuerto”, która śledzi pracę służb bezpieczeństwa na najważniejszych lotniskach świata.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *