Spotkanie Cris Morena z dwoma byłymi członkami Erreway i 'Rebelde Way'


Firma produkcyjna przyjęła Benjamína Rojasa i Felipe Colombo w bardzo szczególnym miejscu. Co się wydarzyło i jak zrodziło się spotkanie


Prawie 20 lat po rozpoczęciu Rebelde Way – telenowela zaczęła być emitowana 27 maja 2002 r. na dawnym kanale Azul TV – Cris Morena utrzymuje bardziej żywe więzi z niektórymi z byłych bohaterów serii młodzieżowej. Serii, która osiągnęła prawdziwy sukces nie tylko w Argentynie, ale także w Ameryce Łacińskiej i różnych krajach Europy i Bliskiego Wschodu. Za każdym razem, gdy firma produkcyjna dzieli się materiałem od Rebelde lub jej członków, fani zachwycają się i to samo działo się niedawno, kiedy na światło dzienne wyszły zdjęcia z bardziej niż specjalnego spotkania między Cris a dwoma czołowymi postaciami serialu: Benjaminem Rojasem i Felipe Colombo .
To właśnie aktorzy opublikowali zdjęcia ze spotkania ze swoją mentorką na swoich kontach na Instagramie. Gdzie odbyła się wizyta? W Otro Mundo, szkole artystycznej, którą Cris Morena stworzyła na północy kraju. Jaki był cel tego spotkania? Chłopcy znali magiczną przestrzeń, którą gospodyni stworzyła, by szkolić artystów przyszłości. Cris prawie całe popołudnia spędza w Otro Mundo i to ona sama zaprosiła Benjamina i Felipe, by ją odwiedzili. Gdy cała trójka zdołała pogodzić swoje harmonogramy, Rojas pojechał po Colombo swoim samochodem i udali się na długo oczekiwane spotkanie.

„Ogromna przestrzeń do rozwoju i nauki”, wyrażał w swoich Story Felipe. I dodał: „Dzięki Cris za zaproszenie i rozrywkę, rozmowę i wspomnienia. I dzięki Benji, że przybyłeś mnie szukać”. Cris przeżywa dni wielkich emocji, ponieważ spotkanie z dwoma najwybitniejszymi aktorami z jej ekipy miało miejsce w tygodniu 30. rocznicy debiutu z Jugate conmigo. „Piękna rozmowa, piękna wizyta w Otro Mundo i przyjemność spotkania z nami. Dziękuję Cris za tę uroczystość. ” – pisał meksykańsko-argentyński artysta. Ze swojej strony Rojas napisał w swoich sieciach: „Cris zaprosiła nas do obejrzenia swojego świata. Przybyliśmy z moim przyjacielem Felipe i byliśmy zdumieni”.


ZAPIS ROZMOWY

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *