„Santa Evita”: tak wygląda Natalia Oreiro w nowej serii produkowanej przez Salmę Hayek


Oryginalna seria Star+ przedstawi życie wielkiej i ukochanej Evy Perón


Fani bioserii są szczęśliwi, ponieważ przygotowywany jest już nowy projekt, którego główną twarzą będzie piękna urugwajska aktorka Natalia Oreiro i będzie nosił tytuł „Santa Evita”.

Zdjęcia do oryginalnego serialu Star + rozpoczęły się w maju tego roku w Buenos Aires, a jego producentem jest Disney i Fox pod kierownictwem Rodrigo Garcíi Barchy, a producentem wykonawczym będzie meksykańska aktorka Salma Hayek.Serial będzie krążył wokół wielkiej Evy Perón, w sposób biograficzny i z elementami fikcyjnymi przedstawiać wczesną śmierć wielkiej kobiety, gdy miała zaledwie 33 lata, jako ofiara raka szyjki macicy.

Natalia Oreiro to „Santa Evita”

Jeśli chodzi o obsadę, to urugwajska aktorka Natalia Oreiro będzie odpowiedzialna za ożywienie głównej bohaterki „Santa Evity”.

Ale nie będzie sama, bo będą towarzyszyć jej wielkie gwiazdy rangi Darío Grandinetti, takie jak Juan Domingo Perón, Diego Velázquez, Diego Cremonesi, Ernesto Alterio i Francesc Orella.

„Z takim entuzjazmem i emocjami chcę podzielić się z wami tym wielkim wyzwaniem. Już niedługo będzie można zobaczyć Santa Evitę, ekskluzywną serię od Star+, która skupia się na kultowej postaci, ale z nieoczekiwanego miejsca. Zobaczycie!” Natalia Oreiro wypowiedziała się na swoim profilu na InstagramieNależy zaznaczyć, że choć nie ma jeszcze zaplanowanej daty premiery, wiadomo, że będzie ona transmitowana wyłącznie na platformie streamingowej Star+.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *