Ricky Martin zachęca do refleksji nad atakami nienawiści na sieci


Ricky Martin powiedział, że obawia się, że dzisiaj wiele uprzedzeń wciąż podąża za nim i ujawnia jego bezbronność


Ricky Martin postanowił podnieść głos wobec problemu, który go martwi i który ujawnił za pośrednictwem swoich sieci społecznościowych.

„Pauza… dzisiaj chcę z tobą porozmawiać z mojej najbardziej wrażliwej strony… Tydzień temu wrzuciłem z mężem kilka zdjęć do specjalnego wydania magazynu @cap74024. To było wspaniałe doświadczenie dla nas obojga i sposób na uczczenie naszej dumy ”- powiedział piosenkarz.

Piosenkarz powiedział, że jest zaniepokojony, ponieważ dziś wciąż jest wiele uprzedzeń, więc żyje w strachu przed nienawiścią, którą może wyczytać w niektórych komentarzach, gdy dzieli się miłością ze swoim partnerem tej samej płci.
„To, czego się nie spodziewałem, zwłaszcza po całej tej pracy, która została wykonana przez tyle lat, to to, że duża liczba osób zdecydowała się przestać nas śledzić lub komentować w uwłaczający sposób”.

Dodał: „Oczywiście, to nie liczba obserwujących mnie martwi, to przesłanie stojące za ich decyzją wywołała we mnie to samo uczucie, jakie miałem lata temu, zanim publicznie podzieliłem się swoją orientacją seksualną. Ten sam strach, który mnie sparaliżował, dręczył i nie pozwolił mi być sobą”.

Ricky Martin wyznaje, że znów poczuł strach

Popularny artysta postanowił podzielić się swoimi odczuciami, mając nadzieję na refleksję na ten temat.

„Dzisiaj widzę zdjęcia i czuję, że mogę uczcić moją rodzinę tak, jak na to zasługują, w wielkim stylu. Aby uczcić mnie takim, jakim jestem, niezależnie od tego, co powiedzą”.

Dodał: „a ten strach, o którym właśnie mówiłem, już mnie nie paraliżuje, wręcz przeciwnie, daje mi dużo więcej siły i popycha do dalszej pracy na rzecz dobra milionów ludzi, którzy każdego dnia cierpią z powodu braku akceptacji. ”.Na koniec pozostawił kilka refleksji dla tych ludzi, którzy nadal atakują innych ludzi za ich preferencje seksualne.

  • „Że możemy wyrazić siebie, jak się rodzimy, bez odwetu i bez kary”.
  • „Nie jest sprawiedliwe dalsze tracenie cennego życia z powodu uprzedzeń i braku edukacji”.
  • „Wszystkim, którzy czują się zagubieni lub nie docenieni za to, kim są i chcą być, nie są sami, czeka na nich wielka wspólnota z otwartymi ramionami. Są warci dużo, nie zapomnij o tym”.

Uzyskał wsparcie od społeczności artystycznej

„Jesteś naszym nauczycielem, drogi przyjacielu. Nie zwalniaj”.

Tommy Torres

„Jesteś najbardziej wyjątkowym mężczyzną na świecie, poślubiłbym cię !! Kocham Cię”.

J balvin.

„Jesteś wspaniałym idolem, wzorem do naśladowania, dumą. Kocham cię, szanuję cię i wspieram, Boricua ”.

Luis Fonsi

Mistrz Jedi! Dziękuję, że jesteś grotem, otwierasz ścieżki, umysły i serca. Duma ludzkości! Podziwiam, szanuję i kocham cię jako wielką Istotę, którą jesteś. Niech ci, którzy nie są potrzebni, odejdą!”.

Pedro Capo.
Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *